Game of Sultans Arena etkinliği taktikleri 2022

Game of Sultans Arena etkinliği taktikleri
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Game of Sultans Arena etkinliği taktikleri 2022

Game Of Sultans Arena etkinliğinde 1. olmanız için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğim.

 1. En önemlisi oyunda çok fazla düşman edinmemeye çalışın. herkes ile aranız iyi olsun. çünkü ne kadar düşmanınız olursa siz etkinliğe girince size o kadar saldıran olacaktır.
 2. Kaç tane veziriniz varsa onun 3 katı kadar intikam mektubu saklayın. 42 veziriniz varsa 3 gün hepsiyle saldırmak için 126 tane intikam mektubunuz olsun.
 3. Rasgele 4 hakkınız bittikten sonra kaç tane dövüş mührü ile kalan hakkınız varsa 3 katı kadar dövüş mührünüz olsun. bunları da sonra kullanacaksınız
 4. Etkinlikten 2 3 gün önce arenada rasgele saldırı yaparken güçlü vezirlerinizi kollayın. Güçlü veziriniz geldiğinde savaşı başlatın vezirinizle fakat karşı tarafın vezirlerine saldırmayın. Bu şekilde bekleyin. Etkinlik başladığında bu size fazladan bir hak vermiş olacaktır. etkinlik başladıktan sonra saldırınızı tamamlayın. ve kalan hakkınızın 4/4 olduğunu göreceksiniz.
 5. Bir yan hesabınız olsun. yada arkadaşınızın yan hesabı varsa bunu da saldırı listenize alabilirsiniz. (Bu hesapta sadece bir vezirinizi güçlendirin diğer vezirler beyaz renkte kalsın hiç geliştirmeyin. En kötü vezirinizle bile hesabın tüm vezirlerini yenebilecek şekilde olsun)
 6. Yan hesabınızı listenize aldıktan sonra 4/4 haklarınızı kullanmaya başlayın. ilk hakkınızı kullanırken eğer sizin kötü veziriniz geldiyse değiştirin. listenizdeki yan hesabınıza bir defa saldırın ve normal haklarınıza tekrar bakın. Eğer kötü veziriniz geldiyse yine aynı şeyi yapın. iyi veziriniz gelene kadar bu işlemleri uygulayın ve 4 hakkınızda iyi vezirle vurmaya çalışın.
 7. Normal haklarınız biti. şimdi sonrasından gelen dövüş mührü haklarının hepsini kullanın. fazla puan almak için bu saldırılarınızı oto ile yapmayın. aslında yan hesaba vurduğunuz saldırılar hariç hiç birini oto yapmayın.
 8. Dövüş mührü hakkınız bittikten sonra kimse saldırmasın diye ilk 2 gün son 5 dakika elinizdeki bütün hesaplarınızı oto ile yan hesaplarınıza vurun. ve günü bitirin.
 9. 8.Maddeyi son gün 19:55 de yapın. Çünkü 20:00 da oto kapanıyor elle oynamanız gerekecek.
  Game of Sultans Arena etkinliği ne kadar puan alabilirim

Puan Hesaplaması

42 veziriniz olduğunu düşünelim. Yan hesabınızda 31 vezir olduğunu ve 8 tane dövüş mührü hakkınız olduğunu varsayalım. ne kadar puan kazanabiliriz.

 • Günlük 4 tane rasgele hak + karşıdakilerin 40 vezirini aldığımızı düşünelim
 • 4 hak x (40×2) x 3 gün 960 puan
 • 42 vezir x (30×2)yan hesap x 3 gün 7560 puan
 • 8 tane dövüş mühründen de güzel vezirler gelmeye bilir buradan şansınıza kaç puan gelirse günde 100 gelse 3 gün 300 puan eder

Toplam 8820 puan gelir. tabi bu size kimsenin saldırmadığını düşünürsek gelebilecek puan. Siz durumunuza göre puanınızı hesaplayabilirsiniz. Dediğim 9 maddeyi uygularsanız Game of Sultans arena etkinliğinde başarılı olabilirsiniz.

Game Of Sultans Hızlı Devlet Gücü Arttırma Taktikleri

Game Of Sultans Hızlı Devlet Gücü Arttırma Taktikleri Bugün Game Of Sultans oyuncuları için Güç sıralamasında nasıl hızlıca yükselebilirim Game Of Sultans...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478