Five Nights at Freddy’s Fnaf 2 APK 2.0.3 İndir

Five Nights at Freddy’s apk indir korku oyunu sayesinde 5 bölümden oluşan oyunda hayatta kalmaya çalışın. Şimdi tüm kilitler açık oynayın.  
Hileli Oyun İndir

4250 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Five Nights at Freddy’s Fnaf 2 APK 2.0.3 İndir

Oyun ilk olarak Ağustos 2014’te Five Nights at Freddy’s apk indir piyasaya sürüldü ve eleştirmenlerden çok sayıda olumlu eleştiriler alarak en çok satan oyunlardan biri oldu. Scott Cawthon, başarısının ardından mobil cihazlar ve tabletler için bir sürüm yayınlamaya karar verdi.

Five Nights at Freddy’s Oyunun Konusu Nedir?

Mike yaşamak için iş arayan normal bir adamdır. Bir gün Freddy Fazbear mağazasında gece bekçisi olarak kabul edildi, işi çok zor değildi ve çok cazip bir maaştı ve ciddi bir paraya ihtiyacı vardı. Ancak bu mağazada kendisini bekleyen pek çok tehlikenin olduğunu bilmiyor. Üç canavar şarkı söyleyebiliyor, her gün dükkânı ziyaret eden pek çok çocuğun ilgisini çekiyor, ama geceleri onlar katil ve amaçları mağazanın gece bekçisinden başkası değil.

Five Nights at Freddy’s Nasıl Oynanıyor?

Mağazanın önceki gardiyanı, Mike’ın öldürülmesinden önceki dördüncü geceye kadar, olayın tarihi ve nedeni hakkında konuşarak mesajları Mike’a bırakmıştı. Freddy Fazbear, bir cinayet işlenene kadar ünlü bir mağazaydı. Katil Purple Guy, beş çocuğu öldürdü ve cesetlerini hayvanların kıyafetlerine sakladı. Oradan her gece bu hayvanlar insanları korkutuyor, onlar ayılar – Freddy Fazbear, tavşanlar – Bonnie, tavuklar – Chica ve bir tilki – Foxy. Belki katilden intikam almak istiyorlar, ancak gardiyanla “oynayabilirler mi”? Seni “kostümü olmayan bir iskelet” olarak görüyorlar ve seni ayı kılığına sokmak istiyorlar. Şimdi bu oyunda gerçeği keşfetmeye başlama zamanı.

Five Nights at Freddy’s Korku Oyunu

Five Nights at Freddy’s Apk size heyecanı veriyor, geceleri dükkanda yalnız olduğunuzda duyduğunuz korku. Oyuncu, diğer tüm odaların güvenlik kamera sistemi ile izlendiği bir odada olacaktır. Kapıyı kapatırsan geçici olarak sana saldıramazlar ama güç kaybolur ve enerji fazla olmaz. Pil biterse, odanın kapısı otomatik olarak açılır. Silah yok, dövüş yeteneği yok, yapmanız gereken tek şey güvenlik sistemini, ışıkları ve müziği sabaha kadar yanıltmak için kontrol etmek. Fnaf 2 Apk Kontrol kamera sistemini sınırlandırmanız gerekiyor çünkü her işlem çok fazla güç harcıyor ve güç kesildiğinde belki ne olacağını biliyorsunuz.

Five Nights at Freddy’s Hayatta Kalma

Freddy Fazbear mağazasında sekiz saatin (22:00 – 06:00) ardından hayatta kalmak kimse için kolay bir iş değildir. PC versiyonunda, bu süre mobil cihazlar ve tabletler için 8 dakika 36 saniye ve 4 dakika 30 saniyedir. Beş gece, üstesinden gelmeniz gereken birçok zorluğun bulunduğu beş seviyeye karşılık gelir. Ölürseniz, o gece oynamaya devam edeceksiniz. Biliyoruz Brawl Stars oyununu çok seviyorsunuz ve hileli olarak oynamak istiyorsunuz. O zaman Nulls Brawl kesinlikle denemelisiniz.

Five Nights at Freddy’s apk indir Gerilim Oyunu

Oyundaki atmosfer oldukça karanlık, sessiz, sadece nefes alışınızın sesi ve bazen hayvanların çığlıkları oluyor. Buna geceleri tek başınıza oynarken üşümenizi sağlayan melankolik müziği de ekleyin.

Five Nights at Freddy’s’in Hile Özelliği:

 • Kilidi Açıldı: Tüm oyun içi öğelerin kilidi açık

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur aşağıdaki yazımızdan görebilirsiniz

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur? Merhaba arkadaşlar, günümüzde Android oyunlar gittikçe gelişmeye devam ediyor. Tabi oyunlar geliştikçe oyunların boyutları...

Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scottgames.fivenightsatfreddys

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478