Family Farm Adventure Apk

Family Farm Adventure Apk Mod PARA Hilesi İndir 1.29.101

Bundan ve keşfetmekten hoşlanıyorsanız, bugün Family Farm Adventure Mod Apk oynayın ve birçok görevi tamamlayıp hemen ödüller kazanın!  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu 1.2 Gb
 • ÜreticiCentury Games Pte. Ltd.
 • İşletim Sistemi Android

Dünyanın her yerinden gelen birçok çiftlikle doludur. Çiftlikler bize düzenli olarak yediğimiz çeşitli mahsulleri ve yiyecekleri sağlamak için var. Her zaman yeterli erzağa sahip olmak için kendi kendimize yeterli olmalıyız. Yani çiftçilik yapmayı ve keşfetmeyi seviyorsanız, harika bir aile macerasının zamanı geldi! Bu, büyükannesiyle birlikte bir adada yaşayan bir kızın hikayesini anlatan muhteşem bir simülasyon oyunudur.

Bugün adanın farklı bölgelerine seyahat edin ve birçok muhteşem yerin kilidini açın. Daha sonra çiçekçi dükkanı, eviniz ve daha fazlası gibi çeşitli binalar inşa edebilirsiniz. Eve döndükten sonra adayı temizlemeniz ve birçok iş kurmanız gerekecek. Artık komutları çalıştırmanın ve görevleri yerine getirerek tamamlamanın tadını çıkarın. Tanışılacak çok insan, keşfedilecek çok yer, yapılacak çok dekorasyon ve toplanacak çok hazine var!

Family Farm Adventure Apk Son Sürüm

Hiç gitmediğiniz yeni yerlere gitmek, doğayı yakından gözlemlemek eğlenceli olmaz mıydı? Doğanın sunduğu en iyi şeyleri deneyimlemek istiyorsanız gidilecek en iyi yer adalardır. Keşfetmek ve çiftçilik yapmak istediğinizde Family Farm Adventure adlı oyunu oynamalısınız. Century Games tarafından yayınlanan ve bugün binlerce kez indirilen ilginç bir oyundur. Bu oyunda, orada kaldığınız süre boyunca adanın tamamını görevler yapmakta, keşfetmekte ve yönetmekte özgürsünüz.

Bugün ailenizle eğlenceli bir ada gezisine başlayın ve sayısız keşifler yapın. Adanın keşfetmeniz için birçok sırrı ve yeri var! Birçok bulmacayı çözmek ve sırları keşfetmek için Felicia ve Toby gibi cesur kaşiflerin yardımına güvenebilirsiniz. Ayrıca derinliklerde para karşılığında toplanabilecek birçok hazine de bulabilirsiniz. Ayrıca adanızda çiftlik kurarak kendi kendinize yetebilir ve başkalarıyla ticaret yapabilirsiniz. Bugün buradaki her şeyi dekore edin ve eşsiz ada yaşamının tadını çıkarın.

Yoğun şehir hayatından bıktınız mı? Neden harika bir aile macerasında bir adada yaşamıyorsunuz? ŞİMDİYE KADARKİ EN İYİ MACERALARI DENEYİMLEYİN – Nerede olursak olalım, her zaman eğlence arıyoruz. Zamanımızı geçirmenin her zaman eğlenceli ve ilginç yollarını aramak insan doğasıdır. Ancak şehirde yapabileceğimiz pek bir şey yok, bu yüzden düzenli tatil yapmak önemli. Ancak bir adada yaşıyorsanız her gün Family Farm Adventures oynamak tatil gibi hissedeceksiniz! Bu oyun sizi bugün ailenizle birlikte bir adada yaşamaya ve muhteşem bir maceraya atılmaya davet ediyor.

Family Farm Adventure Apk Android Oyun Club

Belirli tohumları ekmenizi, belirli yerlere seyahat etmenizi ve gereklilikleri yerine getirmenizi gerektiren zorlu ve ödüllendirici görevleri tamamlayın. Adada yapılacak çok şey ve keşfedilecek çok yer var. Adayı bugün ziyaret edin ve krallığınızın bir parçası olmak için birçok gizli yerin kilidini açın. Daha sonra farklı yerlere seyahat edebilir ve hayatta kalmak için ihtiyacınız olan ganimetleri ve değerli eşyaları toplayabilirsiniz. Meyve suyu barları, keçi yolları, ateş çukurları ve daha fazlası gibi yapıları kısa sürede kurun!

Keşfedin: Bir adada yaşamanın dezavantajlarından çok daha fazla avantajı vardır. En iyi yanı, her gün keşfedip tatil yapabilmenizdir. Burada adada özgürce dolaşabilir ve kullanılacak yeni alanların kilidini açabilirsiniz. Bugün sadık arkadaşlarınızla oyunun pek çok bilinmeyen alanını keşfedeceksiniz. Sayısız maceranın tadını çıkarın ve değerli hazineleri ve anıları evinize götürün.

Dekorasyon: Bütün adayı dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz! Burada evin içinde ve adanın çevresinde farklı dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Adanızı kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz çok sayıda çiçek, bina, çeşme, tuğla ve daha birçok dekorasyon var. Çiçek festivaline hazırlanın ve ailenizle güzel vakit geçirin.

Çiftçilik: Yeni alanların kilidini açarak çiftlik inşa etmek için kullanılabilecek yeni arazilerin kilidini açabilirsiniz. Daha sonra daha fazla çiftçilik yapabilir, böylece daha fazla sipariş tamamlayabilir ve altınınızı artırabilirsiniz. Burada ürünlerinizi hasat etmeden önce büyümelerini bekleyeceksiniz. Birçok insan ve hayvanla tanışın: Bugünkü gezinizde birçok insan ve hayvanla tanışmaktan da keyif alacaksınız. Bugün çiftliğe gidin ve farklı hayvanlarla arkadaş olun ve eğlenin.

 • Family Farm Adventure Apk Mod PARA Hilesi İndir 1.29.101 Oyun Hilesi
 • +Reklamsız
 • +Sınırsız Para
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478