e
sv
Earn to Die 2 Hile Apk ile bu MOD APK ile Ücretsiz Alışveriş ve Sınırsız Para gibi özellikleri kolayca edinebilirsiniz .Güçlü savaş arabası
Earn to Die 2 Hile Apk

Earn to Die 2 [Sınırsız Para] MOD APK v1.4.29 Son Sürüm

Earn to Die 2 Hile Apk ile bu MOD APK ile Ücretsiz Alışveriş ve Sınırsız Para gibi özellikleri kolayca edinebilirsiniz .Güçlü savaş arabası
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeRusçaFransızcaAlmanca
 • ÜreticiNot Doppler
 • İşletim Sistemi Android

Earn to Die 2 Hile Apk (Sınırsız Para / Alışveriş)

Aşıkları öldüren zombiler, sizler için yine iyi haberler var. Harika zombi ezici oyunu Earn to die, yeni versiyonu Earn to Die 2 Hile Apk ile geri döndü. İlk bölümün büyük popülaritesi sayesinde, geliştiriciler oyunun yeni bir versiyonunu yapmak zorunda kaldı. İkinci bölüm birincisinden çok daha iyi ve eskisinden daha fazla aşama alacaksınız.

Earn to die 2, daha önce olduğu gibi benzer bir konsepte sahip, sadece grafiklerde ve animasyonlarda bazı değişiklikler var. En büyük fark, size becerilerinizi test edecek birçok aşama verecek olmasıdır. Oyun size bir arazi yarış stili verir ve dünyanın farklı yerlerini keşfetmenize izin verir.

Bu yeni hikaye modunda, yeni yerler alacaksınız ve asıl amacınız zombileri yenmek yerine olabildiğince uzun süre hayatta kalmak.

Neden Earn to Die 2 MOD APK?

Ama bizim işimiz size Earn to Die 2 MOD APK vermek değil, oyunun değiştirilmiş versiyonunu size vermektir. Ve bu MOD APK ile Ücretsiz Alışveriş ve Sınırsız Para gibi özellikleri kolayca edinebilirsiniz. Bunlar, oyunun Normal APK’sında alamayacağınız bazı özelliklerdir. Earn to Die 2 MOD APK’nız olması gerekiyor.

Pekala, bugün size Earn to Die 2 MOD APK’sının indirme bağlantısı vereceğim. İstediğinizi MOD APK indirebilirsiniz ancak aşağıda verilen kurulum detaylarını okumanız gerekmektedir.

Earn to Die 2 MOD APK 1.4.29 MOD APK Tüm Arabalar Kilidi Açıldı

Earn to Die 2 MOD APK MOD APK Genel Bakış

Oyunda bir sürü engel, zombiler, tuzaklar, delikler var ve hepsi sizi durdurmaya çalışıyor. Yeni bir aşamaya ne kadar yükselirseniz, o kadar çok engeller gelir. Ve yakıtınızı verimli bir şekilde kullanmayı unutmayın, sanki yakıtınız bitmiş gibi o zaman zombi sürüsü yakıtınızı yapacak. Daha fazla zombi öldür, arabalarını yükselt ve oyunu kazan.

Earn to Die 2 MOD APK Özellikleri

Son Hikaye Modu: Earn to Die 2 Hile Apk yepyeni hikaye modu ile geliyor, bu oyunun bir önceki oyunun iki katı olduğunu düşünüyorum. Oyunun başında tatlıyla başlayacaksınız, ancak bu yeni seviyelerden sonra kesinlikle tanıtılacak.
Çok Katmanlı Düzeyler: Tüm düzeyler ve aşamalar çok katmanlıdır. Çürümüş otoyol üst geçitlerinden, yeraltı tünellerinden geçin veya zombilerle dolu fabrikaları parçalayın. Peki, hangi yolu seçeceksin, Earn to Die 2 MOD APK’da onları parçalamadan zombi ordularından kaçamıyorsun.
Zombileri makinenizle ezin: Zombileri ezmenize yardımcı olabilecek birçok farklı araç var, bunlar arasında bir spor araba, dondurma kamyonu ve bir itfaiye aracı var. Koruyucu kapakları, tavana monte tabancaları, nitroları ve daha fazlasını olan herhangi bir aracı yükseltebilirsiniz. Bu, ilerideki aşamalarda kazanmanıza yardımcı olacaktır.
Yakıtın Bitmesin: Bu oyundaki araçların yakıtının tükendiğini unutmayın. Çünkü insanların mağlup olmasının ana nedeni yakıtlarının bitmesidir.

Sonic Dash 4.14 Son Sürüm Para Hileli Oyun İndir

Sonic Dash 4.14 Son Sürüm Para Hileli Oyun İndir Sonic Dash Son Sürüm Hile çizgi filminden bildiğimiz bir karakter olup oyunda hızlı...

Earn to Die 2 MOD APK Sınırsız Yakıt

Bu oyuna başladığınızda arabanız eski ve ucuz olacak. Bu çok daha az miktarda yakıt taşıyabilir, bunun yükseltilmesi veya yeni araçların kilidini açması gerekir. Earn to Die 2 MOD APK’da sınırsız Para kazanacaksınız, bu yüzden yeni araçların kilidini açarak bunlardan yararlanın. Yeni araçları yükseltin, frenlerini daha uygun hale getirin, hızlanmayı daha güçlü hale getirin ve daha koruyucu örtün.

Önceki sürümde olduğu gibi oyunun kontrolleri de basit. Oyunun kontrolleri konusunda endişelenmenize gerek yok. Biraz mesafeyi tamamladıktan ve belirli miktarda zombi öldürdükten sonra, o zaman da biraz para kazanacaksınız. Ancak sınırsız paranız var ancak oyunda her zaman daha fazla para aramalısınız. Çünkü bu, yakıt kapasitesini yükseltmenize de yardımcı olacaktır.

Earn to Die 2 MOD APK Araçlarınızı yükseltin

Earn to Die 2 MOD APK’deki temel amacınız, içerisinde bulunan tüm ileri teknoloji ile gaint öldürme makinesi yapmak için aracınızı yükseltmeniz gerektiğidir. Ancak sadece Earn to Die MOD sürümünde alacağınız şeyi yapmak için paranız olması gerekir. Ücretsiz alışveriş, istediğiniz her şeyle alışveriş gibi özellikler alacaksınız. Aracınızı Pro seviyesinde yapmak için satın alabileceğiniz herhangi bir aksesuar.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur.

Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.notdoppler.earntodie2&hl=tr&gl=US

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur aşağıdaki yazımızdan görebilirsiniz

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur? Merhaba arkadaşlar, günümüzde Android oyunlar gittikçe gelişmeye devam ediyor. Tabi oyunlar geliştikçe oyunların boyutları...

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Oyun Eğlenceli bir oyun
 • +Türkçe dil seçeneği mevcut
 • +Ücretsiz oynanabilir
 • Editörün Olumsuz İzlenimleri
 • -Çok Şarj Tüketiyor
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478