Drone Acro Simulator Apk

Drone Acro Simulator Pro APK Mod İndir 1.4

Hız konusunda tutkulu musunuz? Havalı Drone sürüş simülasyon oyununda elinizi denemek için bugün Drone Acro Simulator Apk seçebilirsiniz.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu

3D simülasyon Drone sürüş oyununa katıldığınızda, Drone Acro Simulator APK, pilot rolünü oynamanıza izin verecektir. Senin görevin Drone uçağını kontrol etmektir. Oyuncular, belirli bir programa göre ABD’deki bir liman kasabasının gizli köşelerinde gökyüzünde uçabilirler. Oyun, size en iyi deneyimi sağlayacak güzel 3D grafiklerle simüle edilmiştir. Aşağıdaki paylaşımımız bu Drone kontrol oyununu daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir.

Drone kontrolünü simüle eden bir oyuna Drone Acro Simulator denir. Dört kanatlı model uçaklar tamamen fırlatılabilir ve oyuncu kontrolünde olacak. Yeni bir sporu öğrenirken havada uçmanın özgürlüğünü yaşayabilirsiniz. Dronlar herhangi bir yere uçurulabilir ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki konteyner sahalarını, limanları ve terk edilmiş şantiyeleri incelemek için kullanılabilir.

Yaratıcıya göre, gerçek bir drone satın alma imkanı olmayan kişiler bile FPV drone kontrol deneyimine katılabilir. Gerçek drone’nuzu yönetmek için Drone Acro Simulator Mod APK’da kazandığınız yetenekler oldukça yardımcı olacaktır. Uçmak istiyorsanız motor gücünü kullanmalı ve pistten ustaca kalkmalısınız. Uçuşunuz boyunca uçağı çok çeşitli şekillerde de kullanabilirsiniz.

Ayrıca, Drone Acro Simulator Tam Sürüm APK, yoğun ve inanılmaz derecede hızlı drone yarışları sunar. Tüketicilere günümüzün en iyi sanal drone oyuncularından oluşan bir gruba erişim sunar. Ayrıca, oyuncular bir araya gelmekte, özel dronlar yaratmakta ve gökyüzünde heyecan verici bir yarışa hazırlanmakta özgürler!

Drone Acro Simulator Apk Son Sürüm

Drone Acro Simulator’u üretmek için dünyanın en iyi drone pilotlarının deneyimi ve gerçek fizik kavramları kullanıldı. Herhangi bir yere seyahat etmek için drone’u fiziksel olarak kontrol ettiğinizde, gerçek ve şaşırtıcı bir his sağlar. Hızlı, yavaş ve orta hızlar arasında seçim yapmak için iki sol ve sağ navigasyon joystick’iniz var. Drone’un pervanesini iki kol kullanarak çevirebilirsiniz. Sağdaki ve soldaki her ikisi de drone’u yavaşça sola hareket ettirmenize yardımcı olur. Drone tam olarak gerçek hayatta yaptığınız gibi hareket eder ve kontrol edilir.

Drone Acro Simulator Ücretli APK kullanıcıları, FPV gözlüklerini ve çeşitli farklı denetleyicileri kullanabilir. Bu, sanal oyun dünyası ile gerçek dünya arasındaki çizgiyi ayırt etmeyi zorlaştırır.

Drone’ları nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyorsanız, teknolojiye ve drone’lara tutkuyla bağlı profesyonel drone topluluğundaki yaratıcı oyunculara katılabilirsiniz. Bu oyunda verilen araçları kullanarak drone’unuzu modifiye edebilir ve eğlenceli bir drone yarışı tasarlayabilirsiniz.

Drone Acro Simulator Free APK’nın yardımıyla ACRO modunda bir quadcopter uçurmayı öğrenebilirsiniz. Oyuncular, Quadcopter FPV simülatörü, ACRO Simülatörü ve ACRO FPV modu uçuş simülatörü dahil olmak üzere çeşitli drone simülatörleri arasından seçim yapabilir. Gerçekte, birçok oyuncu bir quadcopter uçurmayı bir lüks olarak görüyor. Bu simülatörde, kullanıcılar bir ton para tasarrufu yaparken quadcopter uçurma pratiği yapabilirler. Eşsiz ve doğru bir uçuş simülasyon oyunu Drone Acro’dur. Gerçek bir uçağa pilotluk yapmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyeceksiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478