e
sv
Driving Zone Germany Sınırsız Para ile istediğiniz arabaları satın almaktan çekinmeyin. Oyunda dilediğiniz her arabayı satın alabilirsiniz.
Driving Zone Germany Sınırsız Para

Sürüş Bölgesi Almanya [Sınırsız Para] MOD APK 1.19.373

Driving Zone Germany Sınırsız Para ile istediğiniz arabaları satın almaktan çekinmeyin. Oyunda dilediğiniz her arabayı satın alabilirsiniz.
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Hileli Mod
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeRusçaFransızcaAlmanca
 • ÜreticiAveCreation
 • İşletim Sistemi Android

Driving Zone Germany Sınırsız Para Hakkında

Driving Zone Germany Sınırsız Para, güzel Almanya’da geçen bir sokak yarışı oyunudur. Bu oyunda, hıza olan tutkunuzu, Almanya’da üretilen binek arabaları özgürce gösterebilecek ve sokaklarda dolaşabileceksiniz. Tabii ki ileride pek çok zorluk var. Tüm tecrübeli yarışçıların üstesinden gelebilir misin, şampiyonluk sokak yarışını kazanabilir misin?

Driving Zone: Germany En Son Sürüm

Aslında, Driving Zone: Germany, Almanya’da geçen Driving Zone’un bir yükseltmesi olarak kabul edilir. Araba sürüş simülasyonu deneyimini çok daha gerçekçi hale getirmek için bazı özellikler eklenmiş ve yükseltilmiştir.

Sürüş Bölgesi Almanya Nasıl Oynanıyor?

Bununla birlikte, Driving Zone: Germany, selefi gibidir. Oyun, oyun sırasında herhangi bir talimat sağlamaz. Araba değiştirmek, araba satın almak ve hatta kontrol etmek gibi temelleri kendiniz bulmanız gerekecek. Ancak genel olarak, oyun oldukça sezgisel bir arayüz sağlar ve zorluk çok dik değildir, oyuncular sadece birkaç dakika içinde oyuna kolayca alışabilirler.

Driving Zone: Germany, özünde orijinal versiyonun birçok unsurunu barındırıyor. Oyun ve kontroller neredeyse hiç değişmedi, ancak efektler veya hareket işleme oldukça fazla ayarlandı. Bu sayede oyuncu daha yumuşak ve gerçekçi bir sürüş hissine sahip olacak.

Driving Zone: Germany Apk Mod

Driving Zone: Germany’nin öne çıkan özelliklerinden biri, güncellenmiş hava durumu sistemi ve haritalardır. Peyzaj unsurlarının, engellerin ve trafik ışıklarının eklenmesiyle izler daha az monoton hale geldi. Bu arada, hava ve mevsime bağlı olarak pistteki sahne değiştiğinde de benzersiz bir his veriyor. Örneğin kışın parkur buz ve karla kaplıdır. Sokaklar ve manzaralar daha güzeldir, ancak aracınızı kontrol etmeyi zorlaştırır. Yol kaygan, direksiyonu veya frenleri kontrol etmeyi zorlaştırıyor.

Driving Zone: Germany Sınırzı Para Hilesi

Driving Zone: Almanya’da oyuncuların seçebileceği birçok araç vardır. Tabii ki, başlangıçta size yarışmanız, rekabet etmeniz ve para kazanmanız için varsayılan bir araba verilecek. Ardından, ilerledikçe, satın almanız ve kullanmanız için yeni araçların kilidi yavaş yavaş açılacaktır.

Driving Zone ile ilgili en sevdiğim şeylerden biri de Almanya’nın kendini tekrarlı hissetmemesi. Çoğunlukla, her araç benzersiz bir deneyim sunar ve geliştiricinin kendini bu ürüne adadığını hissettirir.

Ayrıca Driving Zone: Germany’deki araba modelleri de oldukça beğeniliyor. Otomobilin daha ayrıntılı, daha keskin dokuları ve önemli ölçüde daha yumuşak performansı var.

Driving Zone: Germany Yarış Oyunu 2020

Driving Zone: Germany’de amacınız aracınızı kontrol etmeye çalışmak ve puan kazanmak için uzağa gitmek. Ekranın sol üst köşesinde sürdüğünüz zamanı, mesafeyi ve kaydedilen puanı takip edebilirsiniz.

Bu oyunda, üç kalbe karşılık gelen üç can verilir. Bir engelle veya başka bir araçla her çarpıştığınızda, hayatınız bir azalır. Dikkatli sürmeniz gerekmesinin nedeni, Driving Zone: Almanya’daki sokaklar çok karmaşık. Yarış pisti, şehrin içinden geçen birçok aracın kalabalık olduğu sokaklardır. Onlardan kaçınmanız ve diğer yarışçıların üstesinden gelmeniz gerekecek.

Driving Zone: Germany Yenilikler

Bu bölümde iki içeriği tanıtacağım. Öncelikle, perspektif açısından, Driving Zone Germany Sınırsız Para size birinci ve üçüncü perspektifleri sunuyor. Her açı size farklı bir his verecektir. Şahsen ben birinci şahıs bakış açısını tercih ederim çünkü çok gerçekçi. Kokpitte, direksiyonun arkasında oturacak, cam kapılar ve dikiz aynalarından geçen parkuru izleyeceksiniz. Bu arada, üçüncü görüş açısı size çevreniz hakkında genel bir fikir verir ve daha geniş bir görüş açısı sağlar, böylece aracı dar alanlarda kolayca kontrol edebilirsiniz. Ekranın üst köşesindeki kamera simgesine dokunarak izleme açısını değiştirebilirsiniz.

İkincisi, oyun bulut verilerini saklama özelliğine sahiptir. İlerlemenizi, aracınızı ve takip verilerini geliştiricinin sunucusuna kaydedebilirsiniz. Bu sayede, yeniden oynamaya gerek kalmadan cihazları kolayca değiştirebilirsiniz.


Driving Zone: Germany Modlu Sürüm

 • Sınırsız Para: Çok paranız var.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur aşağıdaki yazımızdan görebilirsiniz

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur? Merhaba arkadaşlar, günümüzde Android oyunlar gittikçe gelişmeye devam ediyor. Tabi oyunlar geliştikçe oyunların boyutları...

Driving Zone: Germany [Sınırsız Para] MOD APK 1.19.373

Driving Zone: Almanya muhtemelen Driving Zone serisinin en iyi versiyonu. Bu oyun, yeni içerik ve selefinden daha gerçekçi bir deneyim ile merakla bekleniyor. Tabii ki, hala ücretsiz olarak mevcutlar ve orijinal APK veya MOD APK sürümünü web sitemizden indirebilirsiniz.

Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avecreation.drivingzonegermany

 • Sürüş Bölgesi Almanya [Sınırsız Para] MOD APK 1.19.373 Oyun Hilesi
 • +Aracin İç Dış Tasarımı Gerçekten Güzel Olmuş
 • +
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478