Diablo Immortal Mod Apk İndir 1.4.886633

Diablo Immortal Mobil Apk İndir ile pc oyun dünyasında büyük bir yer etmiş diablo 2 ve diablo 3 oyunlarından sonra mobil oyunu indirin  
Hileli Oyun İndir

2468 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Diablo Immortal Mod Apk İndir 1.4.886633

Diablo Immortal, uzun süredir gelişen Blizzard’ın ünlü oyunu Diablo’nun mobil versiyonudur. Birçok aksiyon oyunu hayranı bu oyuna yabancı olmayacak. Oyunda oyuncular kahramanlara dönüşecek ve destansı savaşlara katılacak. Oyun serisi, Diablo, Diablo II ve Diablo III dahil olmak üzere üç temel oyundan oluşur. Şimdi, geliştirici Blizzard Entertainment, Inc., bu efsanevi oyunu Diablo Immortal Mobil Apk İndir adıyla mobil platformda yeniden yaratmaya devam etmek için NetEase Games ile ortaklık kurdu. Birçok oyuncunun beklediği büyüleyici bir oyun olacağa benziyor.

Android için Diablo Immortal Apk İndir

Diablo Immortal, Sanctuary’nin kurgusal dünyasında hala geçecek. Burada ırklar arasında sürekli kanlı savaşlar yaşanıyor. Bu bölümde oyun, Diablo II: Lord of Destruction’ın sonunda ve Diablo III’ün başlangıcında geçen hikayeyi keşfetmeye odaklanacak. En büyük üç iblisin (Baal, Diablo ve Mephisto) kahramanlar tarafından mağlup edilmesinin ardından toprağa barış döndü. Ancak büyük bir komplo yanmaya devam ediyor. İblis türü, Skarn olarak bilinen iblis tarafından yönetilen Sığınağı istila etmek istedi. Worldstone’un parçalarını toplamak için yeni bir iblis ordusu topluyor. Diablo’yu canlandırmak ve Sığınağa felaket getirmek için Worldstone’u kullanacaklar. Tüm parçaları toplamadan önce Skarn’ı yenmek için silahlarınızı almalı ve diğer savaşçılara katılmalısınız.

Diablo Immortal Apk İndir

Diablo Immortal, MMORPG rol yapma oyunu ile tasarlanmıştır. Oyuncular en sevdikleri karakterleri 6 farklı sınıftan seçebilecekler. Oyunda oyuncunun görevi karakteri geliştirmek ve canavarlara karşı savaşmaktır. Ayrıca Diablo Immortal, görevler ve etkinlikler yoluyla oyunculara karakter geliştirmede çok yardımcı olacak. Oyuncular ayrıca ekipman toplayarak ve becerileri yükselterek karakter gücünü önemli ölçüde artırabilirler.

Diablo Immortal Mobil Apk Oyna

Ayrıca Diablo Immortal, esnek hareket ve hızlı becerilerle savaşta çeşitlilik getiriyor. Oyuncular hem karakteri kontrol edebilir hem de düşmana saldırabilirler. Bu, farklı dövüş yetenekleri yaratır. Hızlı ve zeki oynayanlar maçı kazanacak. Diablo Immortal Mobil Apk İndir, tüm oyunculara oldukça tanıdık gelecek şekilde düzenlenecek olan ekranda düzenlenen sanal tuşları kullanmaya devam edecek. Ayrıca oyun içi özellik tuşlarına da dikkat etmelisiniz. Oyuna daha hızlı girmenize ve diğer oyunculara göre bir avantaj yaratmanıza yardımcı olacaklar.

Diablo Immortal Oyundaki Sınıflar

Şu anda Diablo Immortal, Barbarian, Crusader, Demon Hunter, Monk, Necromancer ve Wizard dahil olmak üzere 6 karakter sınıfını oyunculara tanıtıyor. Her biri, oyuncuların büyük güç yaratmak için kullanabilecekleri olağanüstü özel yeteneklere sahip olacak.

 • Barbarlar, Arreat Dağı’ndaki felaketten kurtulmuşlardır. Savaşlarda herhangi bir rakibi ezmek için büyük çekiçler kullanırlar.
 • Crusader, onlara hayal bile edilemeyecek bir güç veren büyük inancı olan insanlardır. Delinemeyen zırhları ile olağanüstüdürler. Ayrıca, etrafta dolaşırlar ve karşılaştıkları her şeytanı yok ederler.
 • Demon Hunter, trajik geçmişi olan iyi eğitimli bir suikastçıdır. Ailesi cehennemden gelenler tarafından yok edilir. Demon Hunter her zaman çok gizlice saklanır ve birdenbire düşmanları şaşırtmak için görünür.
 • Monk çevik ve kutsal bir savaşçıdır. Ivgorod bölgesinin iradesini gösteren dövüş sanatları ustasıdır. Manevra kabiliyetleri çok yüksektir. Saldırıları çok hızlı, rakiplerini korkutuyor.
 • Necromancer, Rathma rahipleridir. Her zaman dünyaya denge getirmenin bir yolunu bulurlar. Ayrıca, güçlerini yaşamı ve ölümü kontrol etmek için kullanırlar. Amaçları, Sığınağı felaket savaşlarından etkilenmeden tutmaktır.
 • Wizard doğaüstü güçleri kontrol etme yeteneğine sahiptir. Gücü uzaktan kontrol edebilir ve rakibin en korkunç etkilere maruz kalmasına neden olabilirler.

Diablo Immortal Telefon için indir

Diablo Immortal’da oyuncular topraklarda heyecan verici maceralara katılabilir. Wortham kasabasından Zoltun Kulle kütüphanesine veya Bilefen orman adasına kadar oyuncular, Worldstone parçalarını aramak için Sanctuary’nin tanıdık ve yeni manzaralarını keşfedecekler. Diablo Immortal, oyuncuları Dungeons’taki savaşlara çekmek için birçok heyecan verici etkinliğe sahip olacak. Sizin için birçok harika ödül getirecekler.

Ek olarak, Westmarch bu oyunda oldukça yeni bir ülke. Uzun yolları ve hareketli şehirleri vardır. Dünyanın en güzel manzarasına hayran olmak için birçok turist buraya geliyor. Westmarch tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Satıcılardan alışveriş yapabilecek, arkadaşlarla tanışabilecek, rahatlayabilecek ve daha fazlasını yapabileceksiniz.

Diablo Immortal Mobil Sürüm Apk

İki dünyanın önde gelen geliştiricileri Blizzard ve NetEase Games’in işbirliği, yüksek kaliteli grafiklere sahip çok ilginç bir oyun getirecek. Daha güzel görüntüler, epik efektler ve daha fazlasını getirmek için 3D platform oyuna entegre edilecek. Bu nedenle, Diablo Immortal oynamak için oyuncuların yeterince iyi bir telefon hazırlaması gerekir. Ayrıca Diablo Immortal, güçlü ve doğru bir ses sistemi sunar. Becerilerinizi etkinleştirirken veya canavarlara saldırırken harika şeyler duyacaksınız. Ayrıca kahramanlık temalı müzikler Diablo Immortal dünyasında oyuncuları büyüleyecek.

Diablo Immortal, her oyuncu için rol yapma oyunları hakkında mükemmel deneyimler sunan geniş bir çevrimiçi dünyadır. Dünyaya birçok canavarla, konumla, görevle… uzlaşmaz savaşların yanı sıra katılmak, her oyuncuyu heyecanlandıracak. Oyunun haberlerini güncellemek ve Android telefonlar için Diablo Immortal’ın en son sürümünü indirmek için lütfen makalemizi takip edin. Daha ilginç oyunlar ve uygulamalar için blogumuzu düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın. Teşekkürler ve iyi eğlenceler!

Kurulum; Yükleme için XAPK Installer uygulamasını kullanın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478