Dealer’s Life 2 Apk

Dealers Life 2 Apk Hilesiz Mod Tam Sürüm 1.005 İndir

Dealer’s Life 2 Apk hilesiz mod ile Rehin Dükkanı Yöneticisini deneyimleyin ve şehirdeki en zengin piyon imparatorluğu olun!  
Hileli Oyun İndir

20167 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 4
 • 4 ratings
4 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 25% 0% 25% 50%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
4 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 25% 0% 25% 50%
5
2
4
1
3
0
2
1
1
0

Dealers Life 2 Apk Hilesiz Mod Tam Sürüm 1.005 İndir

Mobilde birçok iş simülasyonu oyunu var. Issız bir şehirde yalnızca küçük insanları ve hareket eden makineleri yukarıdan görebileceğiniz piksel simülasyon oyunlarından sıkıldıysanız veya yeni bir şeyler denemek istiyorsanız, Dealer’s Life 2 Apk oynamayı düşünebilirsiniz.

Abyte Entertainment Ltd tarafından yayınlanan Dealer’s Life 2, eğlenceli ve heyecan verici bir iş simülasyonu oyunudur. Bu 2B oyunda mizah her yerden geliyor: kısa ve bazen kısa çizgiler, birbiri ardına ortaya çıkan karakterlerin garip görünümleri, uğraşmanız gereken durumlar. Genel olarak, hepsi deneyime layık özel bir simülasyon oyunu yapıyor.

Dealer’s Life 2’deki ana tema olarak işten bahsetmiyorum bile çok garip: piyon hizmeti. Hemen kasabada küçük bir rehinci dükkanına sahip olacaksınız. Şimdi bu oyunun oynadığınız yönetim/sahiplikten nasıl farklı olduğunu, bu iş modelindeki zorlukların neler olduğunu ve hedeflerin neler olacağını öğrenmenin zamanı geldi.

Dealer’s Life 2 başlangıçta oldukça zor bir durum arz ediyor. Bir rehin dükkanınız olsa bile, dava bir kazan-kazan. Sizin için sadece iki yol var: ilki iyi iş çıkarmak ve gelecekte genişlemek için özgür olmak; ikincisi çok kötü yapmak ve oyun bitti. Bu nedenle, oyuncunun tek bir yolu vardır: her iş stratejisini dikkatli bir şekilde hesaplamak, hatta seçilen yönle zengin olmak için tüm hileleri kullanmak.

Bu noktada, bu oyunun da oldukça stresli olduğunu anlayabilirsiniz. Baskı, oynarken ancak yavaşça keşfedebileceğiniz bir dizi yoğun gerekli beceriden gelir. Önünde çok fazla hile var.

Dealers Life premium apk

Öncelikle stratejik davranmanız gerekiyor. Her satış, takas veya rehin temiz ve sorunsuz değildir. Her misafirin arkasında farklı hesaplamalar gizlidir ve her durumun arkasında her zaman olağandışı işaretler vardır. Fiyat, bahisler vb. üzerinde pazarlıklar yapılır. Her adım ışık hızında hesaplama ve uzun vadeli bir iş stratejisi gerektirir. Tabii ki, “sakin olmayı” seçebilirsiniz, ancak sonuçları sürdürülebilir değildir.

Oyun sırasında, bir rehinci olarak, pazarlık becerilerine, psikolojik algı yeteneğine, finansal yönetim becerilerine, çalışanların doğru kullanımına ve fırsatları yakalamak için keskin bir iş zekasına ihtiyacınız olacak.

Görevler ve durumlar sürekli değişiyor, müşteriler de farklı, öğeler ve değerler de farklı. Oyunda ustalaşmak için uzun süredir devam eden iş ilkelerinize güvenmeniz gerekiyor. Dealer’s Life 2’yi oynarken herhangi bir oyuncunun akılda tutması gereken iki temel kural: Çalışmak paranın anahtarıdır ve kimse size birdenbire para getirmez, arkasında bir şeyler olmalı. Başarılı olmak istiyorsanız, müşteriyi anlamalısınız.

Dealer’s Life Apk Türkçe

1. kurala bağlı kalmak sizi beladan uzak tutacaktır. İş iyi olduğunda, sizden birçok şekilde yararlanmak isteyen birçok insan olacaktır: size sahte ürünler satabilirler, size bilinmeyen bir ucuz çalıntı ürün satabilirler, hatta sizi bir teklife bağlayabilirler. yemle dolu… Akıllı durumsal farkındalık ve 1 numaraya bağlılık, uzun vadede başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

Kural 2, müşterilerle ilgilenmenin farklı yollarını bulmanıza yardımcı olacaktır. Müşteriye/pazarlık edilecek ürüne/konuşma şekline bağlı olarak, birçok başarılı satış ve değişim elde etmek için uygun yanıtlar vereceksiniz.

Ayrıca sitemizden en çok indirilen oyunlardan Farming Simulator 22 Apk ve Truckers of Europe 3 Apk oyunlarını indirebilirsiniz. Daha fazla Aksiyon oyunu için Aksiyon Oyunları bölümümüzü ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca Hileli instagram indirmek için Insta Aero Apk uygulamamızı indirmeyi unutmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478