Cyber Fighters APK Sınırsız Para 1.11.68 İndir

Cyber Fighters Apk İndir ile Cyberpunk temalı yeni gölge çöp adam tarzı oyunun oynaması ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu İngilizce, Türkçe
 • ÜreticiZITGA
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Cyber Fighters APK Sınırsız Para 1.11.68 İndir

Cyber Fighters Apk İndir, üçüncü dünya savaşı sona erdikten sonra Kuzey Amerika’da ilk sırada yer alır. Bölge, Detroit şehrinde kesişen beş bölüme ayrılmıştır. Detroit’te uluslar arası anlaşmalar başarısız olduğunda şehir anarşik hale gelir. İsyanlar her yerde ve en kötüsü tüm suçluların burada sürgüne gönderilmesi. Detroit’in dünyadaki en büyük hücre hapsi hapishanesi olduğuna inanılıyor, birçok karanlık gücü barındırıyor, yer erişilebilir ancak çıkması imkansız. Siz, bir Siber savaşçı da bu yere kurtardınız. Ya patron olmak ya da Detroit’in avı olmak için iki seçeneğiniz var.

Cyber Fighters Apk İndir

Siber Savaşçılar en yeni sahnelerle başlar. İblis efendisini yenmek için son tura çıkmak amacıyla her turda karakterinizle birlikte yüzlerce düşmana karşı savaşıyorsunuz. Ardından savaş ve mevcut sıkıntılar sona erecek. Kontrol mekanizması açısından Cyber ​​Fighters, Stickman Legends veya Shadow of Death gibi Hack n Slash oyunlarına oldukça benzer. Cep telefonunuzda yatay bir 2D ekranda savaşıyor, sola / sağa hareket ediyor, Siber’in becerileri ve eylemleriyle tüm düşmanları yenin. Ekranın alt köşesinde zıplayabilir, hızlı hareket edebilir, yükseğe zıplayabilir ve saldırabilirsiniz.

Cyber Fighters Para Hilesi

Evet, Cyber ​​Fighters, RPG oyunları veya MMORPG’ler gibi titizlikle tasarlanmıştır. Oyunun bir görev sistemi, bir karakter sistemi ve oldukça detaylı bir beceri sistemi var. Ayrıdırlar ve karakterinizi daha güçlü hale getirmek için yükseltilebilirler.

Cyber Fighters Premium Mod Apk

Bununla birlikte, geniş ve zengin bir içerik deposu. Hikaye modunda yüzlerce seviye var. Sırayla onlardan geçecek, daha fazla zorluk ile bir sonraki seviyeye geçmek için minyonları ve patronları yeneceksiniz. Bununla birlikte, arena ve hayatta kalmanın iki modu vardır. Oyun yeni değil, ancak içerik değişiyor ve sizi kazanmak için doğru becerilere ve becerilere sahip olmaya zorluyor.

Ayrıca oyunda günlük aktiviteler ve bazı etkinlik görevleri de bulunuyor. Bu sayede daha fazla fayda elde edebilirsiniz. Bazıları size ücretsiz hediyeler verir, diğerleri başarılarla takas edilir.

Cyber Fighters Sınırsız Para Apk

Oyunun karakter sistemi gerçekten çok çeşitli değil, sadece beş karakter dahil. Bir varsayılan ve diğer dört kişi kilidinin açılmasını bekliyor. Hachi, arı kralı olarak tanıtılan bir adam. Uzaktan şimşek hızında saldıran ölümcül iğneleri var. Czerno 21, son teknoloji silahlarla donatılmış bir savaş makinesi. Cehennem – Tanrı adına günahkarlar arasında büyütülen bir hapishanede doğdu. Dev bir demir çekiçle kaslı bir vücuda sahip olduğunda öfke habercisi olarak bilinir. Nihayet katil gölge Nala var. Zigarium mızrağı ve rüzgar gibi hareket etme yeteneği olan siyah bir kadındı.

Bir bütün olarak, her insanın kendine özgü bir avantajı ve dövüş becerileri vardır. Bunların kilidini açabilirsiniz. Daha yüksek bir zafer oranına sahip olmak için her savaş için doğru kişiyi seçebilirsiniz. Beceri, genel olarak herhangi bir aksiyon oyununda veya özel olarak Hack n Slash için önemli bir unsurdur. Cyber ​​Fighters, karakter başına düzinelerce beceri içeren ayrıntılı bir beceri sistemine sahiptir. Bazı pasif beceriler, karakterin gücünü ve dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. Aktif becerilerle, bunları nasıl doğru kullanacağınızı öğrenmeniz ve aynı zamanda becerilerinizi mükemmel kombinasyonlar oluşturmak için birleştirmeniz gerekir. Becerilerin çoğu mevcut değil. Bunların kilidini açmak için seviye atlamalı, ardından savaşta verimliliği artırmak için yükseltmelisiniz.

Cyber Fighters Mobil Apk

Kilit açma ve geliştirme becerileri, özellikle Cyber ​​Fighters gibi yüksek eğimli oyunlarda, güçlü destek ve savunma ile bir dizi düşman ortaya çıktığında çok önemlidir.

 • Sınırsız Altın
 • Sınırsız Ruhlar
 • Sınırsız dayanıklılık

APK ve OBB dosyaları nasıl kurulur

APK Dosyası nedir? Android Paketi (APK), mobil uygulamaların ve ara yazılımların dağıtımı ve kurulumu için Android işletim sistemi tarafından kullanılan paket dosya...

Android için Cyber ​​Fighters MOD APK İndir

Cyber ​​Fighters, dinlenmek için oynamanız gereken ilginç içeriğe sahip oldukça eğlenceli Hack n Slash oyunlarından biridir. Detroit, karanlık güçleriyle birlikte hala orada. Ve sen, Detroit’in başı olacak ve burada yeniden güç kazanacak mısın? yoksa yutulmak üzere olan şişman bir yem misin?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478