e
sv

Car Parking Multiplayer Sınırsız Para MOD APK 4.8.4.2 İndir

Car Parking Multiplayer 4.8.2 hile apk hileli olarak oyunu oynayabilirsiniz. Oyunun bir çok oyun modu olup tüm oyun modlarını denemelisiniz
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 3 ratings
3 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
3 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Hileli Mod
 • Dil Seçenekleri İngilizce
 • Üreticiolzhass
 • İşletim Sistemi Android

Car Parking Multiplayer Sınırsız Para MOD APK 4.8.4.2 İndir

Otopark büyük şehirlerde bir sorundur. Şu anda arabalar giderek daha popüler hale geliyor. Dolayısıyla, işe gitmek için her gün arabayı kullanırsanız, iyi bir park yeri bulmakta baş ağrınız olur. Bu, yanlışlıkla olzhass geliştiricisinin Car Parking Multiplayer hile apk adlı son derece ilginç bir oyun yaratması için ilham kaynağı oldu. Burada ücretsiz sürüş ve park dersi alırsınız. Orada bitmiyor, Çevrimiçi mod aracılığıyla arkadaş edinebilir ve milyonlarca başka oyuncuyla etkileşim kurabilirsiniz.Car Parking Multiplayer hile apk versiyonu nasıl oynanıyor?

Bir sürüş simülasyon oyunu olarak ancak Car Simulator 2 veya Dr. Driving gibi benzer oyunlarla karşılaştırıldığında Car Parking Multiplayer tamamen yeni bir konuya sahip. Göreviniz, arabayı oyunun gerektirdiği konuma park etmektir. Kulağa basit geliyor, ama gerçekte öyle değil.

Doğruluk, beceri ve deneyim, iyi bir sürücünün temel unsurlarıdır. Sadece diğer arabalarla küçük bir çarpışma ya da yanlışlıkla kaldırımdaki çite çarpmanız, baştan oynamanızı gerektirecek kadar yeterli. Özellikle yayalara ve diğer araçlara dikkat etmelisiniz. İlk iki seviye, sadece düz bir çizgide hareket etmenizi, sabit bir hızı korumanızı ve doğru zamanda fren yapmanızı gerektirir. Park yerinden oldukça uzakta olduğunuzda ve park alanınız diğer iki araç arasında olduğunda zorluk 3. seviyede görünecektir. Tekrar oynamak istemiyorsanız virajlarda iyi oynamalısınız.


Car Parking Multiplayer İndirmek için Burayı Tıklayın

Araba Park etme oyunu Multiplayer

Hiç kimse otoparkta (veya park bodrumunda) çok uzun süre sıkışıp kalmak istemez. Bu doğru. Yalnızca ustaca araba sürmenizi ve park etmenizi gerektirmez, aynı zamanda Car Parking Multiplayer da her seviye için süreyi sınırlar. Bu süre içinde park etmezseniz, kaybedersiniz. Elbette, sırf park yerinde sıkışıp kaldığın için önemli bir toplantı istemezsin, değil mi?

Online Araba Park Oyunu kontrolleri

Genel olarak, Car Parking Multiplayer’ın kontrolleri çok farklı değildir. Ok tuşları, direksiyon simidi ve devirme cihazı dahil olmak üzere üç kontrolden birini seçebilirsiniz. Genelde direksiyon simidini seçiyorum çünkü bu bana gerçek bir araba kullanıyormuşum gibi hissettiriyor. Bir arabanın dönüş sinyalleri, farlar, geri vites, fren, gaz kelebeği gibi tüm fonksiyonları ekranda. Sadece ilgili düğmeleri seçmeniz gerekiyor.

Traffic Racer APK 3.3 İndir

Traffic Racer Apk Hakkında İşte mobil cihazlarında canlandırıcı ve benzersiz bir sürüş deneyimi arayan kişilere yönelik bir oyun. Bu, Android cihazınızda oynayabileceğiniz...

Car Parking Multiplayer Grafik özellikleri

Grafikler, Car Parking Multiplayer’ın ilk seviyeden kolayca tanıyabileceğiniz güçlü noktalarından biridir. Mobil cihazlar için önde gelen yarış oyunlarından daha aşağı değildir. Oyundaki ortam son derece gerçekçi bir simülasyondur. Arabalardan, evlerden, ulaşım sistemlerinden, manzaralardan hissedebilirsiniz… Ayrıca, arabanın hareketi son derece akıcı ve doğru. Otomobili doğru konuma park etmek için arabanın hareketini hissetmenize yardımcı olur.

Park Oyunu Modları

Şu anda, Car Parking Multiplayer size Seviyeler Oyun, Tek Oyun ve Çevrimiçi Oyun dahil olmak üzere üç mod sunuyor.

 • Seviyeler modu, Kariyer Modu gibidir. Oyunun zorluklarını sırayla tamamlamanız gerekiyor. Zorluklar gittikçe zorlaşıyor ve karmaşıklaşıyor, araç kullanma becerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Bu aynı zamanda çok para kazanmanıza yardımcı olacak moddur.
 • Araba sürerek ve gezerek rahatlamak istiyorsun, değil mi? Tek Oyun, istediğinizi yapmanıza izin veren ücretsiz bir sürüş modudur. Kural yok, gol yok, hiçbir şey yok. Her yere rahatça gidebilirsiniz. Car Parking Multiplayer size şehirler, çöller, plajlar ve daha fazlasını içeren düzinelerce ayrıntılı tasarlanmış harita sunar.
 • Ayrıca, Çevrimiçi Oyun modunda diğer oyuncularla etkileşime girebilirsiniz. Yine de Single Play haritaları, ancak arkadaşlarınızla veya diğer çevrimiçi oyuncularla birlikte kullanacaksınız. Telefonunuzun Sohbet veya mikrofon aracılığıyla onlarla sohbet edebilirsiniz.

Park oyununu diğer şoförler ile birlikte oynayın.

Hiç inmenize izin veren bir sürüş simülasyon oyunu oynadınız mı? Bu özellik yalnızca GTA serisinde görünmektedir, ancak olzhass onu akıllıca simülasyon oyunlarına dahil etmiştir. Bazen arabadan inebilir, arabayı hareket etmek için kullanmadan önce tüm yolu gözlemleyebilirsiniz. Özellikle zıplama, el sallama, alkışlama ve diğer birçok eylem gibi eğlenceli eylemler gerçekleştirmek için karakterinizi kontrol edebilirsiniz. Diğer oyuncularla etkileşim kurmak için Çevrimiçi Oyun modunda kullanın.

Arabanın kapısını açma düğmesinin yanında, aracı kilitlemenizi ve motoru kapatmanızı sağlayan bir düğme vardır. Bu özelliğin anlamını Online Oyun modunu oynayana kadar anlamadım, dışarıdayken başka bir oyuncu tarafından soyuldum. Unutmayın, ister oyunda ister gerçek hayatta çıktıktan sonra daima arabanızı kilitleyin!

 • Car Parking Multiplayer Sınırsız Para MOD APK 4.8.4.2 İndir Oyun Hilesi
 • +Sınırsız Para
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478