e
sv
Tsubasa APK Son Sürüm İndir ile Kadronuzu seçin ve sahaya çıkın, ardından zaferin bir RPG'ye benzer şekilde oyununuzu oynayın
Tsubasa APK Son Sürüm İndir

Captain Tsubasa Dream Team APK 4.2.1 Son Sürüm İndir

Tsubasa APK Son Sürüm İndir ile Kadronuzu seçin ve sahaya çıkın, ardından zaferin bir RPG'ye benzer şekilde oyununuzu oynayın
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizce
 • ÜreticiKLab
 • İşletim Sistemi AndroidiOS

Tsubasa APK Son Sürüm İndir

Bugün size Tsubasa ile ilgili Tsubasa APK Son Sürüm İndir adlı bir futbol menajerliği oyunundan bahsedeceğim. Oynanış Football Manager’a benzer, ancak oyuncuları gerçek süper star oyuncular yerine Tsubasa çevresinden toplayacak ve kullanacaksınız.

Captain Tsubasa Dream Team Hakkında

Futbolu sevenler için, Oozora Tsubasa adlı bir Japon futbol dâhisi hakkındaki manga ve anime Kaptan Tsubasa’yı tanıyor olabilirsiniz. Bu çizgi filmin yazarı Takahashi Yoichi’dir. Çizgi dizisi ilk olarak 1981’de yayınlandı. Aslında ben Itto’nun (Motoki Monma) hayranıyım. Uzun zaman önce sona ermesine rağmen bu manganın anime ye adapte olmasını umuyorum.

FM 2021 Mobile v12.0.1 Mod En Son Sürüm

Football Manager 2021 Mod Apk En Son Sürüm Football Manager 2021 Mod Apk ile Menajerliğin tadını çıkartın. Sitemizden indirdiğiniz dosya ile aşağıdaki...

Captain Tsubasa Dream Team Nasıl Oynanıyor

Bu normal bir futbol maçı değil. Captain Tsubasa: Dream Team‘i oynarken, bu oyunun Football Manager‘dan en iyi unsurları seçtiğini ve onları bir Japon rol yapma oyununa dönüştürdüğünü hissedeceksiniz. FIFA’nın Ultimate Modunda olduğu gibi, futbol maçlarına katılmaya devam edecek ve oyuncuların seviyesini yönetecek ve yükselteceksiniz. Bununla birlikte, Kaptan Tsubasa‘nın çeşitli karakterleri, dramatik çatışmaları ve manga tarzı sanatı vardır ve size tamamen yeni bir futbol deneyimi yaşatır.

Kadronuzu seçin ve sahaya çıkın, ardından zaferin bir RPG’ye benzer şekilde saha boyunca gerçekleşen küçük yüzleşmeyle belirlendiğini göreceksiniz. Eğer forvetiniz rakip bir defans oyuncusuyla karşı karşıyaysa, ne yapacağınıza karar vermeniz gerekir: dripling, takım arkadaşlarınıza pas verme veya doğrudan kaleye doğru cesurca şut atma. Seçiminizin başarılı olup olmaması, rakibinizin oyuncularına kıyasla oyuncunuzun güçlü ve zayıf yönlerine, ayrıca maçın dayanıklılığı ve genel durumu gibi faktörlere bağlıdır.

Captain Tsubasa Dream Team Modları

İyi tasarlanmış oyunun yanı sıra, Hikaye Modu sizi dramatik ve ilginç bir hikayeye götürecek. Kendinize yeterince güveniyorsanız, Lig veya Çevrimiçi moddaki maçlara katılın. Üst düzey bir rol yapma oyununun senaryosu, derinliği ve inceliğiyle, Kaptan Tsubasa‘daki benzersiz futbol oynama deneyimi, destansı hikayeler bulmak isteyen oyuncular için ideal seçimdir, oyun taktiksel düşünme ve biraz nostaljik his gerektirir. klasik Japon tarzı oyunlar.Captain Tsubasa Dream Team Karakterler

Kaptan Tsubasa: Rüya Takımı size Tsubasa’nın lise anılarını hatırlatacak. Japonya’nın en iyi genç oyuncularının en iyi futbol maçlarında yer alarak, orijinal manga serisinin heyecanını bir kez daha hissedeceksiniz. Bu oyunu oynarken, Tsubasa ve mangadaki rakipleri olan arkadaşları ile tanışma fırsatınız var. Genzo, Soda, Misaki, Tsubasa, Ishizaki gibi oyuncular kadronuza katılabilir.

Bir oyuncunun Saldırı, Savunma ve Fiziksel olmak üzere üç temel istatistiği vardır. Bu gösterge, taktikleri ve takımınızı düzenleme şeklinizi doğrudan etkiler. Ancak bazen, bazı oyuncuların istatistiklerinin düşük olması, oyuncunun tamamen işe yaramaz olduğu anlamına gelmez. Potansiyel oyuncuları görmezden gelmek istemiyorsanız, daha derinlemesine öğrenmeniz gerekir, kaba cevher bilenmemiştir. Örneğin, Kojiro Hyuga düşük istatistiklere sahip bir oyuncudur. Ancak çok yüksek Şut ve Güç istatistiklerine sahip. Bu sayede Hyuga, çok korkarak ateş etme yeteneğine sahip. Ancak bu yeteneğin dışında oldukça normaldi ve tehlikeli bir şey değildi.

 • Saldırı, Dribble, Shot ve Pass olmak üzere üç istatistikten ortalanır.
 • Savunma, üç Müdahale, Blok ve Önleme içerir.
 • Fiziksel, iki Hız (hız) ve Güç (güç) göstergesi dahil olmak üzere bir oyuncunun fiziksel gücüdür. Bu iki istatistik, yukarıdaki istatistikler üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

NBA 2K20 MOD APK 98.0.2 En Son Sürüm

NBA 2K20 Ücretsiz Alışveriş Hakkında Basketbol uzun zamandır popüler bir spordur ve özellikle ABD’de milyonlarca kişi tarafından sevilmektedir. Büyük stadyumlarda yarışıyorlar, bazen...

Favori oyuncu kartlarının kilidini açın

Kartların kilidini açarak (Dreamball kullanarak), bu oyuncuların sahibi olacak veya satma hakkına sahip olacaksınız. Oyuncu kartları 5 tip N, R, SR, SSR ve UR’ye ayrılmıştır. N ve R kartları genellikle satılıktır. SR kartına gelince, bu kart normal bir oyuncu kadar değerli değil. Aynı ada sahip ancak daha yüksek oyuncular için bir beceri yükseltmesi (Öğretme) işlevi görür. Yalnızca SSR kartının kilidini açabilir ve ardından UR’ye yükseltebilirsiniz. UR oyuncuları, kadronuzdaki önemli oyunculardır. Futbol oyunlarında yaygın bir durum, bazen takımdaki önemli oyuncuları “yanlışlıkla” satmamız veya silmemizdir. Önemli oyuncularınız için bilgilerine tıklayın ve Kilitle’yi seçin.

Dreamball, bu oyundaki en önemli şey. Transfer yapmanıza, oyuncuları takas etmenize ve favori oyuncularınızı (SSR kartı) açma fırsatına sahip olmanıza olanak tanır. Unutmayın, her gün Events and Story’i tamamlamak Dreamball’a sahip olmanıza yardımcı olur. Bence Dreamball’ı her gün biriktirmeli ve hepsini ay sonunda ya da etkinlik sonunda açmalısın, çünkü bu nadir karakterlerin zaman açılma oranı yaklaşık % 5.

Android için Captain Tsubasa: Dream Team APK İndir

Özetle, Kaptan Tsubasa: Dream Team, ulaşılması çok zor olmayan bir futbol menajerliği oyunudur. Oyun, tüm özelliklerde ustalaşmanız, nasıl oynayacağınız ve oyuncunun kilidini nasıl açacağınız için ayrıntılı talimatlara sahiptir. Ancak, usta olmak için taktikler ve transfer pazarı açısından, değerli dersler karşılığında çok para ve çaba harcamalısınız. Bu oyun futbol ve anime severler için uygundur. Lisede Tsubasa ve rakipleri arasındaki klasik maçı kaçırmayın.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur aşağıdaki yazımızdan görebilirsiniz

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur? Merhaba arkadaşlar, günümüzde Android oyunlar gittikçe gelişmeye devam ediyor. Tabi oyunlar geliştikçe oyunların boyutları...

Oyunun Orijinal Linki: Buradan

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478