Call of Duty Warzone Mobile Apk

Call of Duty Warzone Mobile Apk Son Sürüm İndir 3.3.4.17654269

Call of Duty Warzone Mobile Apk Son Sürüm Ne Zaman çıkacak beklediğinizi biliyoruz. Oyun çıktı sitemizden hemen indirip oynamaya başlayın.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu 1.7 Gb
 • ÜreticiActivision Publishing, Inc.
 • İşletim Sistemi Android

Birinci şahıs nişancı oyunları söz konusu olduğunda, başka hiçbir oyun Call of Duty: Warzone Mobile Apk ile boy ölçüşemez. Bunun nedeni, şimdiye kadar gördüğünüz en karmaşık, riskli ve hızlı çatışmalara girebilmenizdir. Oyunun şimşek hızındaki maçları, oyuncuların oyunda daha önce deneyimledikleri hiçbir şeye benzemiyor ve oyuna giriş yaptıklarında karşılaştıkları ilk şey. Bazı durumlarda, anlaşmazlıklar daha başlamadan çözülür. Kendinizi hazırlamak için hiçbir şey yapmadınız ve sonuç olarak yok olacaksınız. intikam mı istiyorsun? Ölümünün koşullarını araştıracak mısınız? Cevabınız evet ise oyuna devam edebilirsiniz. Mevcut çeşitli maç türlerini denemeden bu oyunun eğlence potansiyelini tam olarak takdir edemezsiniz, ancak bir kez yaptığınızda bağımlısı olacaksınız.

Call of Duty Warzone Mobile Ne Zaman Çıkacak 2024

Siz ve takım arkadaşlarınız kötü şöhretli Verdansk bölgesine nakledileceksiniz. Oraya vardığınızda, anlaşmaları sonuçlandırmak, rekabeti ortadan kaldırmak ve kendinizi savunmak için ne gerekiyorsa yapmanız beklenir. Oyuncular ilk kez anlamlı katkılarda bulunmadan önce, her zaman bazı ince ayarlar olacaktır. Sana söylediğim hiçbir şey sürpriz olmamalı. Her şey hızlı bir şekilde gerçekleşir ve bahisler inanılmaz derecede yüksektir, ancak amaç kitabın sonuna zarar görmeden ulaşmaktır. Bu nedenle burayı bir an önce terk etmelisiniz. Etrafınızda olup bitenler hakkında iyi bir fikriniz olduğunu hissettiğinizde, nişancılık becerilerinizi test etmenin zamanı geldi.

Oyunculara diğer platformlarda yaşadıkları gerçekten sürükleyici deneyimi sunmak için oyunun mobil cihazlar için tamamen yeniden tasarlanması gerekiyordu. Bu hedefe ulaşmak için oyunun kontrollerinde, grafiklerinde ve diğer özelliklerinde önemli değişiklikler yapılması gerekiyordu. Oyun, silah yarışı, arabayla yanından geçme, paraşütle atlama ve diğer benzer etkinlikler gibi hızlı tempolu unsurlara odaklandığından, her oyuncu benzersiz bir birinci şahıs nişancı deneyiminin keyfine varacak. Tüm donanımlar da yükseltildi, oyunculara birçok son teknoloji silaha, sisteme ve öldürme serisine erişim sağlayarak oyun alanına tamamen hakim olmalarını sağladı.

Call of Duty Warzone Mobile Çıkış Tarihi

Oyunun rekabetçi modunda da ustalaşmak zordur ve geniş Verdansk haritasında oynanır. Harita, farklı beceri düzeylerine sahip oyuncuların oyun hünerlerini sergilemelerine olanak tanıyan mimari özellikler, arazi ve zorluklar içerir. Oyuncular çeşitli mimari özellikler, araziler ve zorluklar arasından seçim yapabilir. Oyuncuların oyun modlarını değiştirme yeteneği, genel deneyimi iki şekilde etkiler. Birincisi, çatışma riskini artırır ve ikincisi, oyunculara güvenilir müttefiklerle seviye atlamak için daha fazla fırsat verir.

Oyun, heyecan verici ve hızlı tempolu bir oynanışa sahiptir ve çeşitli temalı etkinlikler ve savaş geçişleri için birçok dış görünüm, karakter ve paket paketi seçeneği içerir. Bu özelliklerin dışında oyun tamamen ücretsizdir. Bu unsurlara ek olarak oyun, her biri kendi benzersiz kişiliğine sahip çok sayıda karakter sunar. Savaş alanındaki kararlarınızın gerçek dünyada etkileri olabilir ve düzenli denge güncellemelerinin amacı, devam eden yeni zorluklara rağmen oyuncuları eğlendirmektir. Orta özellikli cihazlarla karşılaştırıldığında, oyunun görsel yönü optimizasyonlarla büyük ölçüde geliştirildi ve genel deneyimi büyük ölçüde geliştirdi. Ek olarak, oyuncuların savaşın hızlı tempolu doğasına ayak uydurmasına yardımcı olmak için oyun sistemi önemli ölçüde geliştirildi.

Call of Duty Warzone Mobile Çıktımı

Mobil cihazlar için Call of Duty: Warzone Mobile’ın piyasaya sürülmesiyle bu enerji devam edecek. Çünkü oyun, mobil platform için özel olarak geliştirildi ve her gerçek seri hayranını memnun edecek sürprizlerle dolu. Bunun nedeni, oyunun özellikle mobil platform için tasarlanmış olmasıdır. En iyi arkadaşınızla kavgaya katılmak, kalbinizi atarken biraz eğlenmenin en iyi yoludur. Mobil bir oyun olmasına rağmen, genel görsel tasarım, rakiplerinden daha ilgi çekici bir deneyim sunuyor. Sadece bu oyunu oynamak size çeşitli heyecan verici deneyimler verecektir.

Son zamanlarda, bir oyuncunun bu oyunda kazanması için hızlı reflekslerin gerekli olduğu tespit edildi. Neredeyse kesinlikle tehlikeli durumlarla karşılaşacaksınız ve biraz yavaşlamanız gerekecek. Geliştirme ve mükemmellik için kullanılan süreç, oyuncuların hızlı reaksiyon sürelerine ulaşmasını sağlar. Zaman gecikmesi olmadı. Başarılı olmanın tek yolu zorluklarla yüzleşmek ve kazanmaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478