Call of Duty Mobile Season 3 (2021) Çıkış Tarihi

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile Season 3 (2021) Çıkış Tarihi

Beta test sürümü, önceki sezonlarda olduğu gibi, yaklaşan Call of Duty: Mobile Season 3 için de yayınlandı. Sezon 3’ün çıkış tarihi yazının ilerleyen kısımlarında belirtilecek ve dahası resmi güncelleme çok uzakta değil. Şu an itibariyle, Sezon 2: Hesaplaşma Günü tüm ihtişamıyla devam ediyor. Yeni silahlar, haritalar, zorluklar denemek için orada ve oyun her zamankinden daha heyecan verici hale geldi. Her sezon oyuna birçok yeni değişiklik ve güncelleme gelir ve aynısı önümüzdeki sezonda da yapılacaktır.

Bununla birlikte, aşağıda Call of Duty: Mobile Season 3’ün (2021) çıkış tarihini okuyacaksınız.

Call of Duty: Mobile Season 3 Çıkış Tarihi

Devam eden beta testi sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Oyuncular, yapıdaki yeni güncellemeleri test edebilir ve gerçekten düşmeden önce gelecek sezonda neler olacağına bir göz atabilirler. Şimdi ana noktaya dönersek, şu anda devam eden Sezon 2’nin Savaş Bileti 16 Nisan’da sona erecek. Sonuç olarak, 17 Nisan’a kadar akıllı telefonlarımızda 3. Sezon olabilir, ancak bu Activision tarafından resmi olarak onaylanmadı.

Bununla birlikte, Sezon 3 yayınlanır yayınlanmaz, Google Play Store ve Apple App Store’da indirmeye hazır olacağız. Ödüllerini kaçırmamak için mevcut sezonunuzda kalan tüm bekleyen görevleri ve zorlukları tamamlamanızı öneririz.

Hepsi Call of Duty: Mobile Yeni Sezon çıkış tarihiyle ilgiliydi. Sezonun teması da henüz onaylanmadı. Ancak, önceki COD Mobile sezonlarında olduğu gibi, gelecek sezonla ilgili haberleri de burada web sitemizde ele alacağız. Bu yüzden, bizi izlemeye devam ettiğinizden emin olun.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478