Call of Duty Mobile: Nightmare Sezon 9

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile: Nightmare Sezon 9

Call of Duty Mobile: Nightmare, nişancı türündeki popüler serinin en son güncellemesi. Şu anda Cadılar Bayramı sezonu geliyor, her şey hazır ve birçok heyecan verici şey içeren bir güncelleme sizi bekliyor. Yaklaşan şeytanın günü için yeni ödüller, benzersiz savaşlar ve bir korku teması.

Call of Duty gibi rekabet gücü yüksek oyunların bir özelliği de Battle Pass’tir. Oyuncuların çok para biriktirmesine yardımcı olur, ancak yine de çok daha tatmin edici bir oyun deneyimi elde eder. Yeni Operatörler, yeni bir işlevsel silah, Silah Kalıpları, Arama Kartları, Tılsımlar, Call of Duty Puanları ve daha fazlası bu yeni ödül paketinde sizi bekliyor. Daha iyi şeyler elde etmek için oyunu oynamak için minimum miktarda para ve çaba harcamanız yeterlidir. Ayrıca, satın almak için yeterli koşula sahip değilseniz, harcadığınız çabaya oldukça değecek ödülleri almak için hala ücretsiz Seviye Savaş Biletleri vardır.

 

Halloween Standoff bu yılki etkinlikte geri döndü. Birçok oyuncu için bu harita eşsiz doğası gereği vazgeçilmez bir olaydır. Jack-o’-fenerler yolu aydınlatıyor ve oyuncuları ateşli savaşlara giden yolda yönlendiriyor. Ayrıca Hovec Kereste Fabrikası’nın çok sayıda oyuncusu var. Hiçbir silahlı adamın gitmek istemediği ıssız Kastovia köyüne gitseydin yardımı olurdu. Alevli kereste fabrikası, kalpsizler için hiçbir zaman dostane bir yer olmadı. Keskin nişancılar, şeytan kılığına girmiş düşmanlara karşı son derece dikkatli olmalıdır. Ve İzole’deki Undead Siege’e tekrar hoş geldiniz.

Batı hayalet festivallerinde olduğu gibi, Trick or Treat! komşunun evinde şeker dilenen çocukların en tanıdık sözlerinden biridir. Nazik komşularla hemen şeker alıp diğer evlere devam edeceksiniz. Zor ev sahipleriyle uğraşmak zorunda kalırsanız, zor zamanlar geçireceksiniz. Kabuslar canlanıyor’da, oyuncuların değerli bir şekerleme ödülü almak için oyun içi bir görevi tamamlamaları gerekiyor. Şekerler, bu etkinliğin öne çıkan para birimi olacak ve bu da birçok farklı ödülü kullanmanıza yardımcı olacak. Bu etkinlikte esas olan eğlencedir; deneyen mutlaka bir hediye alacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Car Mechanic Apk Para Hilesi Son Sürüm İndir 1.1.10

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478