Call of Duty: Mobile 21 Ocak Güncellemesi

Call of Duty Mobile 2021 Güncellemesi
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty: Mobile 21 Ocak Güncellemesi

Call of Duty: Mobile, en son 21 Ocak topluluk güncellemesiyle oyunun tüm hayranlarını daha heyecanlandırdı. Hepimizin bildiği gibi Call of Duty her ay mobil oyunun yeni sezonunu yayınlıyor ve her zaman bir öncekinden daha iyi. Şu anda 13. sezon devam ediyor ama yakında sona erecek. Bunu takip edecek olan şey, geliştiricilerin yeni yıla başlamasıyla birlikte, 14. sezonu Sezon 1 – 2021 olarak yeniden adlandırarak, şimdi de Sezon 1: Yeni Sipariş olarak adlandırarak oyuna yepyeni bir başlangıç olacak. Call of Duty: Mobile 2021 Güncellemesi ile neler geliyor yazımızda sizlerle.

Bu yazımızda Call of Duty: Mobile geliştiriciler ekibinin hayranları ve oyuncularla paylaştığı tüm haber ve güncellemeleri tartışacağız. Bu nedenle, hiçbir şeyi kaçırmamak için sonuna kadar okumak istersiniz.


Call of Duty: Mobile 13. Sezon Etkinlikleri

Öncelikle Call of Duty: Mobile sezon 13’te devam eden tüm olaylara bir göz atalım.

01/15 – 01/26 ~ Karlı Gün (BR)
01/20 – 01/26 ~ Ekstra, Ekstra! (MP)
01/22 – 01/26 ~ Son Bir Veda (Giriş Etkinliği)

Son şans

 • Mevsimsel Zorluklar
 • Magma Patlaması Efsanevi Damla
 • Crevasse Sandığı
 • Winter Mason Paketi

01/26 ?? ~ Yeni Sezon Geliyor

1. Sezon: Yeni Call of Duty: Mobile, 21 Ocak topluluk güncellemesinde ima edildiği gibi 26 Ocak’ta piyasaya çıkabilir. Ancak, ne oyun içinde ne de sosyal medya aracılığıyla gerçek lansman güncellemesini açıklamayacaklarını söylediler. Başka bir topluluk güncellemesi yayınlanacak ve ardından gerçek güncellemeyi öğreneceğiz. Yine de, tüm ödülleri sezon bitmeden almak için etkinliklerdeki tüm görevleri ve zorlukları tamamladığınızdan emin olun.

Call of Duty: Mobile 1. Sezon: Yeni Düzen

Call of Duty: Mobile, önümüzdeki sezonun oyun içi içeriği hakkında pek bir şey açıklamadı, ancak yeni sezonun teması hakkında bir ipucu verdiler 1. Oyun, oyun için yepyeni bir başlangıç olacak. sezin ve sezon geçmiş dönemlerden çok daha iyi olacak. Yeni silahlar, haritalar, avantajlar, skor serileri, mücadeleler, etkinlikler ve çok daha fazlası, yepyeni bir savaş geçişiyle birlikte oyuna girecek.

COD Mobile, Yeni Sipariş sezonu hakkında daha fazla bilgiyi oyun içi postayla veya sosyal medya adresleriyle paylaşacak. Bu nedenle, buna dikkat ettiğinizden emin olun.

Call of Duty: Mobile S1 Yeni Silahlar

Önümüzdeki sezonda da öncekilerle aynı şekilde iki silah gelecek. Biri AR, diğeri ise nişancı kategorisinde ikinci silah olacak.

İlk silah bir saldırı tüfeğidir ve ani ateş yetenekleri sayesinde uzun ateş çatışmaları için inanılmaz derecede uygundur. Çok hassas olma potansiyeline sahiptir ve orta ila uzun menzilli saldırı silahı olarak iyi çalışır. Bir yumruk atıyor. Yaklaşan Savaş Biletinde bunu elde edebileceksiniz.

İkincisi, çoğunlukla uzun menzilli silah savaşlarına odaklanacak. Bu menzilde çok faydalı olacak ve normal keskin nişancı tüfeklerine göre hızlı atış hızına sahip olacak. Call of Duty: Mobil geliştiricileri, sınıfının sadece ikincisi olacağını söylediği gibi, o zaman nişancı tüfeği kategorisinde yer alacaktır.

Sezonun ilerleyen saatlerinde COD Mobile’ın sezonluk mücadelelerinde sunulacak. Her iki silah da en çok uzun menzilli silahlı çatışmalara odaklanıyor.

Call of Duty: Mobile S1 Çok Oyunculu Harita

COD Mobile için en yeni harita tamamen yeni bir harita. Cage gibi, pek çok sezon öncesinden kalma bu ılımlı harita, Call of Duty dünyasına özeldir ve Sezon 1’de gösterilecektir. Bu kasaba terk edilmişti ve o zamanlar doğa, eskiden parçası olan şeyi yeniden kazanmaya başladı. Tatil için terk edilinceye kadar sadece vites yükselten bu garip alışveriş bölgesinin kalıntıları arasında savaşın.

Call of Duty: Mobile bloglarının yanı sıra COD Mobile‘ın sosyal medya gönderileri aracılığıyla yaklaşan harita hakkında daha fazla haber alacağız.

Call of Duty: Mobile S1 Yeni Modlar

20 oyuncu arasında oynanacağı oyuna Attack of the Undead 20 adında yeni bir modun geleceğini zaten bildiğimiz gibi. Bunun yanı sıra, Call of Duty: Mobile geliştiricileri tarafından yakında oyuna girecek olan Battle Royale için bazı yeni zaman sınırlı modlara karar verildi.

Sıkça Sorulan Sorular

Call of Duty: Mobile ekibi, 21 Ocak’taki en son topluluk güncellemesinde, yeni Sezon 1 ile ilgili hayranlar tarafından en çok sorulan soruların bazılarını yanıtladı. Resmi ekibin yanıtladığı cevaplar burada.

 • Sezon 1’de yeni seslendirmeler geliyor mu? – Evet, en sevdiğiniz operatörlerden bazıları bu güncellemede Ghost da dahil olmak üzere yeni seslendirmeler alacak. Önümüzdeki hafta daha fazlası.
 • 1. Sezon askeri temalı mı yoksa fantastik mi? –Bu sezon, geleceğin teknolojisine odaklanan güçlü bir temayla daha fantastik hale geliyor.
 • Overkill bu güncellemede geliyor mu? – Hayır, silah dengesini ne kadar etkileyeceğine bağlı olarak silahların neredeyse mükemmel bir şekilde dengelendiğini hissedene kadar bu özelliği eklemeye hiç niyetimiz yok.
 • Yeni Gunsmith güncellemeleri? – Hayır, bunun sürekli olarak değiştirilen yönleri var ve bunların bir kısmı yakında gelecek, ancak S1 güncellemesinde bu sistemde büyük bir değişiklik yok.
 • CODM Çin Özellikleri CODM Global’e geliyor mu? – Muhtemelen bu, her sürüm için neyin mantıklı olduğuna bağlı olarak duruma göre değerlendirdiğimiz bir şeydir.

Call of Duty: Mobile 2021 Güncellemesi

Son olarak, ekip sürekli olarak hata düzeltmeleri üzerinde çalıştıklarını ve bunların çoğunun bir sonraki güncellemeyle düzeltileceğini söyledi. Yeni sezon bir haftadan kısa bir süre içinde yayınlanacak ve bekleyiş sona ermek üzere.

Tüm bunlar Call of Duty: Mobile 21 Ocak topluluk güncellemesiyle ilgiliydi. Gelir gelmez daha fazlasını ele alacağız.

Call of Duty Mobile Apk Para Hilesi Mod İndir 2.2.13916025

Call of Duty Mobile Apk Para Hilesi Mod İndir 2.2.13916025 Call of Duty Mobile APK Son Sürüm tanıtmaya gerek yok. Herkesin çok...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478