Bus Simulator City Ride Apk

Bus Simulator City Ride Apk Para Hilesi 1.0.4 İndir

Bus Simulator City Ride Apk ile sürücü koltuğuna oturun. Aynı zamanda insanları farklı bir şehre sürüklüyorsunuz. Farklı otobüslerden de yararlanabilirsiniz.  
Hileli Oyun İndir

1008 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Bus Simulator City Ride Apk Para Hilesi 1.0.4 İndir

Bus Simulator City Ride APK, bu oyunun patronu olabileceğiniz heyecan verici bir yarış oyunudur; oyun boyunca sürücü olmanız bekleniyor; sürücü koltuğuna geçersiniz ve şehirde farklı türden insanları sürersiniz, kullanmanız için çeşitli arabalar sunulur, arabayı tüm şehirde sürme sürecinde esas olarak hangisini seçeceğiniz size bağlıdır. , aracı yeterince dikkatli yönetmeniz beklenir.

Bus Simulator City Ride MOD APK ücretsiz indirme, android ve IOS cihazlar için hazır; Bus Simulator City Ride oyunu bir otobüs yolculuğu için mükemmel bir oyundur, otobüsünüzü istediğiniz gibi kontrol edebilir veya çok hızlı büyüyebilir ve en büyük otobüs şirketinin sahibi olabilirsiniz.

Bus Simulator City Ride MOD APK’nın son sürümü IOS ve Android cihazlara indirilmeye hazır bir otobüs simülatörü oyunudur. Bus Simulator City Ride MOD APK’da otobüsün şoförü siz oluyorsunuz ve her durağa ya da biniş durağına geldiğinizde insanları almak ya da otobüsünüzden indirmek için duruyorsunuz. Oynanış yeterince basit görünse de, onu daha ciddi ve heyecanlı kılan zorluklara sahiptir. Otobüsünüzü iyi yönetmeniz ve temiz tutmanız beklenir.

Deneyebilirsiniz: https://www.hilelioyunindir.com/truckers-of-europe-3-apk-indir/

Bus Simulator City Ride MOD APK’nın birincil amacı, insanları indirmek veya insanları almak için şehir genelinde otobüse binmenizdir. Bu oyun söz konusu olduğunda yapabileceğiniz birçok şey var ve arabaların yöneticisi olabilirsiniz, sürücü olabilirsiniz. Bu araca sahip olmak, özellikle insanların patronunuza girip kontrole götürmesini istiyorsanız, aracı her zaman temiz tutmanız gerektiğini anlamanızı sağlayacaktır.

Şehre girdikten sonra göreceğiniz o kadar çok şey var ki, o kadar çok güzel yer var ki bu, insanları alıp sonra bırakacağınız o üssü yapabileceğiniz anlamına geliyor. Bus Simulator City Ride MOD APK, başka bir sınıfa geçmek veya tomurcukunuzu yükseltmek ve gerekli otobüs parçasını onarmak istiyorsanız zorlukların üstesinden gelmeniz gereken seviyeler içerir. Havensburg, otobüse bineceğiniz şehir olacak ve bu, otobüse binmek için en erişilebilir yer olmayabilir.

Bus Simulator City Ride MOD APK, isteyebileceğiniz en iyi grafik özelliğini içerir; güzel evlerin ve ofislerin olduğu güzel şehir güzel otobüslere sahiptir; resimler tek başına oyunu oynamanızı sağlayabilir ve grafikler olağanüstü, şık, renkli ve güzeldir. Bu nedenle diğer otobüs simülatör oyunları arasında öne çıkıyor.

Bus Simulator City Ride MOD APK android oyun çok basit görünebilir. Yine de zorlu, ilginç ve heyecan verici. Oyunun birincil amacı bir sürücü, yönetici ve otobüs sahibi olmaktır. Havensburg’un hareketli caddesinde insanlar gidecekleri yere götürülmek üzere otobüse binerken siz sürücü koltuğuna geçebilseniz de, otobüste bağıran ya da uyuyan yolcu gibi yüzleşmeniz gereken birçok zorluk vardır. yolda olması gerektiği gibi gitmeyen arabalar ve sizi çileden çıkarabilecek daha pek çok şey.

APK yükleyin

Not: Bir APK dosyası yüklemek için öncelikle cihazınızda XAPKS Installer’ın kurulu olması gerekir. XAPKS Installer, Google Play’de mevcuttur veya APK dosyasını buradan indirebilirsiniz.

Adım 1: Split APKs Installer’ı (SAI) açın -> Yükle’yi seçin

Adım 2: İndirilen APK’lerin / XAPK / OBB dosyasının konumuna gidin -> Dosya seç -> Seç Seç

Adım 3: Kurulum penceresi belirir, Kur’u seçin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478