e
sv

Brawl Talk Yeni Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 3

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 3

  Kızgın

 • e 2

  Üzgün

Brawl Yeni Güncellemesi Hakkında

Herkes tarafından sevilen Brawl oyununun eski sezonun son zamanlarına girdik. Sezon bitmesine 1 ay gibi bir süre var. Herkesin beklediği gibi bizde Brawl Talk Güncellemesinin ne zaman geleceğini bekliyoruz. bugünki yazımızda site Brawl Talk Yeni Güncellemesi ne zaman gelecek bundan bahsedeceğiz. Brawl Talk güncellemesi sezon bittiği zaman değil daha önceden geleceği oyun yöneticileri tarafından duyuruldu.  Yeni gelecek Talk güncellemesi yılbaşı etkinliği üzerine olacak. Oyunun temasını yılbaşı görüntüleriyle değiştirip oyunda bir çok yılbaşı etkinliği göreceğiz. 6. Sezon Tatil Kaçışı bitmesine yakın herkes korsan güncellemesi bekliyordu. fakat bu yeni gelecek güncellemede yılbaşı teması olacak. Brawl 7. Serzon güncellemesi aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Brawl Haziran Yaz Güncellemesi 2021

Brawl Haziran Yaz Güncellemesi 2021 En son Haziran 2021 Brawl ,  oyunun yedinci sezonu hakkında bir sürü yeni bilgi açıkladı. ‘Jurassic Splash’...

Brawl Talk Yeni Güncellemesi

Peki Brawl Talk Yeni güncelleme ile neler gelecek biraz bunlara göz atalım.

 • 2  yeni kostüm (Büyük ihtimalle Amber ve Colette)
 • Yeni bir oyun modu (Yılbaşı hediyelerinin olduğu hediyeleri karşıdan karşıya atma modu)
 • 2 Yeni efsanevi karakter. (Ender ve Destansı) biri elinde asa olan bir brawler

Brawl Talk Güncellemesi ne zaman gelecek?

Geçen sene bu güncelleme aralık 17 gibi gelmişti. bu senede güncellemenin 13 aralık saat 19:00’da geliyor . Hem yeni yıl etkinlikleri hem yeni kostümler hem de yeni karakterler aynı zamanda gelecektir. Biliyorsunuz yabancılar yeni yılı 2 3 haftadan önce kutlamaya başlıyorlar. Bu yüzden yeni güncellemenin gecikeceğini düşünmüyorum.

Brawl 7. Sezon Dinozorlu Yaz Yeni görünümler

Brawl 7. Sezon Dinozorlu Yaz Yeni görünümler Oyuna bir sürü yeni görünüm de eklendi. Bunlar aşağıdaki gibidir: Yaz Görünümleri Sörfçü Carl dino...

Brawlidays Yılbaşı Güncellemesi nedir?

Brawl’da yılbaşı etkinliğinin manası Brawlidays demektir. 2019 yılının sonunda herkes yılbaşı teması beklerken oyun yöneticileri herkesi ters köşe yapıp korsan teması yayınlamıştır. Karakterleri korsan kıyafetleri ile süslemişlerdi.

Yeni gelecek kostümler ne kadar?

Genellikle oyunda yeni gelen kostümler hep 150 yeşil gem fiyatına satılıyor. Büyük bir ihtimal ile gelecek olan yeni kostümler bu fiyat üzerinden satılacaktır. Oyun yöneticilerinin verdiği kesin bilgiye göre brawl ilk oyun çıktığı zamanki karakterlerin kostümleri son kez gelecekmiş. Bu kostümleri almak için son sansımız olabilir. daha sonra bu kostümler daha gelmeyecekmiş. Eski kostümleri almak isteyen arkadaşlarımız bu konuya dikkat etsinler

Present Plunder nedir?

Geçen sene supercell’in aralık ayında yayınladığı bir etkinlikti. Present Plunder hediye alanı demektir. Sizin doğduğunuz bölgedeki hediyeyi çalış kendi bölgesine götürerek 2 puan alan bir oyun moduydu. Gayet eğlenceli bir moddu. 1 ay gibi bir süre oyunda kalmış daha sonra kaldırılmıştı.

Happy Brawlidays nedir

Özel yılbaşı paketi. bu yılbaşına özel normal para ile alabileceğiniz altın ve gem paketleri içermektedir. Fiyat olarak daha uygun olmaktadır.

Güncelleme sonrası yeni gelen tüm özellikleri buradan paylaşacağız. Bugün Brawl  2. yaş günü. Bugünden itibaren ayın 24’üne kadar hergün yeni bir ödül verecek

Bugün ki ödülünüzü almayı unutmayın. Oyun bugün ücretsiz Brawl yeni yılı 1. günü ödülü ücretsiz mega kutu veriyor. Bunun süresi 19 saat.

Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.supercell.brawlstars&hl=tr&gl=US

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Crash of Cars [Sınırsız Para] Mod APK 1.4.30 Son Sürüm

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478