Nulls Brawl Showdown Skull creek için En İyi 10 En İyi Brawler

Brawl Stars nasıl oynanır
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nulls Brawl Showdown Skull creek için En İyi 10 En İyi Brawler

Brawl, öncü bir Android ve iOS mobil video oyunudur. Kullanıcılar bu heyecan verici oyunda birden fazla karakterle etkileşime giriyor! Oyunun amacı kadro için mümkün olan en yüksek puanı toplamaktır. Supercell’deki en popüler oyunlardan biridBrawl Stars nasıl oynanırir. Brawl aynı zamanda, halihazırda bir milyar dolardan fazla kar elde etmiş olan dördüncü Supercell unvanıdır. Clash of Clans, Clash Royale ve Hay Day diğer üç oyun. Bu oyunda çeşitli modlar var. Kullanıcılar bu oyunu ödül, soygun, parçalama ve kapma gibi şekillerde oynayabilirler. Oyun için en ünlü karakterlerin kavga modu ile seçilmesi gerekiyor.

Nulls Brawl Apk Son Sürüm Godzilla İndir 55.228

Nulls Brawl Apk Son Sürüm Godzilla İndir 55.228 Brawl Talk 2024 Mart güncellemesi! Yeni Nulls Brawl Apk ile yeni brawlerlar Rumble ormanı...

Nulls Brawl En İyi Brawlerlar

Skull Creek, Showdown için resmi bir harita. Haritanın, haritanın sol tarafında büyük çalılık kümeleri olan labirent benzeri bir merkezi vardır. Alt ve sağ üst kısım, çalılar gibi eşit olmayan bir şekilde dağılmış kütükleri içerir. Sol alt alandaki 2 × 2 duvarlar birbirlerinden kabaca eşit uzaklıkta, ızgaraya benzer bir yapı oluşturuyor ve sağ üstte dev bir göl var. Skull Creek’in simetrisi yok. Skull Creek’teki Hesaplaşmaları kazanmanıza yardımcı olmak için Skull Creek Haritası için en uygun olan en iyi dövüşçülerden bazılarının bir listesini hazırladık.

 1. Colonel Ruffs:
 2. Shelly
 3. Lou
 4. Rosa
 5. STU
 6. El Primo
 7. Amber
 8. BULL
 9. GALE
 10. Jacky
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Tr.link adresinden dosyalar nasıl indirilir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478