e
sv

Brawl Stars’da Showdown Skull creek için En İyi 10 En İyi Brawler

Brawl Stars nasıl oynanır
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars’da Showdown Skull creek için En İyi 10 En İyi Brawler

Brawl Stars, öncü bir Android ve iOS mobil video oyunudur. Kullanıcılar bu heyecan verici oyunda birden fazla karakterle etkileşime giriyor! Oyunun amacı kadro için mümkün olan en yüksek puanı toplamaktır. Supercell’deki en popüler oyunlardan biridBrawl Stars nasıl oynanırir. Brawl Stars aynı zamanda, halihazırda bir milyar dolardan fazla kar elde etmiş olan dördüncü Supercell unvanıdır. Clash of Clans, Clash Royale ve Hay Day diğer üç oyun. Bu oyunda çeşitli modlar var. Kullanıcılar bu oyunu ödül, soygun, parçalama ve kapma gibi şekillerde oynayabilirler. Oyun için en ünlü karakterlerin kavga modu ile seçilmesi gerekiyor.

[Nulls] Brawl Alpha Mod APK 35.134 STU Squeak ve Belle

Nulls Brawl Alpha 35.134 Apk Yükle Bu devasa kavga dövüş oyununda sonuna kadar takım tabanlı bir savaşa girmek için indirin. Kilidi açılacak...

Brawl Stars En İyi Brawlerlar

Skull Creek, Showdown için resmi bir harita. Haritanın, haritanın sol tarafında büyük çalılık kümeleri olan labirent benzeri bir merkezi vardır. Alt ve sağ üst kısım, çalılar gibi eşit olmayan bir şekilde dağılmış kütükleri içerir. Sol alt alandaki 2 × 2 duvarlar birbirlerinden kabaca eşit uzaklıkta, ızgaraya benzer bir yapı oluşturuyor ve sağ üstte dev bir göl var. Skull Creek’in simetrisi yok. Skull Creek’teki Hesaplaşmaları kazanmanıza yardımcı olmak için Skull Creek Haritası için en uygun olan en iyi dövüşçülerden bazılarının bir listesini hazırladık.


 1. Colonel Ruffs:
 2. Shelly
 3. Lou
 4. Rosa
 5. STU
 6. El Primo
 7. Amber
 8. BULL
 9. GALE
 10. Jacky
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478