Brawl Stars Yeni Brawler Ash İpuçları

Brawl Stars Ash
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 4

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars Yeni Brawler Ash İpuçları

Brawl Stars Ash, Sezon 8: Once Upon A Brawl isimli sezonda Seviye 30’da Brawl Pass ödülü olarak açılabilen veya Sezon 8 Brawl Pass’ta Seviye 30’a ulaştıktan sonra Brawl Box’lardan edinilebilen bir Kromatik Brawler‘dır. Ash’in sağlığı yüksektir ve değişken ancak tutarlı bir hasar çıkışı vardır, ancak kısa bir saldırı menzili vardır. Ash’in Öfke çubuğu, hasar verdiğinde veya aldığında dolar ve Ash hız artışları ve Öfke çubuğu doldukça artan hasar artışları verir. Süpürgesini yere vurarak saldırır ve Ash’in Öfkesi çubuğu ne kadar çok dolarsa o kadar fazla hasar veren delici bir şok dalgası gönderir. Süper’si, en yakın düşmanı arayan ve temas halinde patlayan, düşük sağlığa sahip beş robotik fare üretir. Gadget’ı Chill Pill, Rage çubuğunun ne kadar doldurulduğuna bağlı olarak iyileşen miktarla Ash’i iyileştirir. Yıldız Gücü, İlk Darbe, cephane çubukları doluyken bir rakibe saldırırsa, yüklenen Öfke miktarını iki katına çıkarır.Ash Özellikleri

Ash, hasar verdiğinde veya hasar aldığında dolan ve Ash saldırmadığında veya hasar almadığında yavaş yavaş azalan bir Öfke çubuğuna sahiptir. Öfke çubuğu, ne kadar doldurulduğuna bağlı olarak Ash’e hız ve hasar artışı sağlar. Öfke çubuğu en az 1/3 oranında doldurulursa, saldırısı %50 daha fazla hasar verir ve hız artışı elde eder. Öfke çubuğu en az 2/3 oranında doldurulursa, saldırısı %100 daha fazla hasar verir ve başka bir hız artışı alır. Öfke çubuğu, tam olarak şarj edildiğinde artık takviye sağlamıyor.

Ash Saldırı: Temizleme

“Kül öfkeyle süpürgesiyle yere yığılır. Yoldan çekil yoksa tozu ısırabilirsin!” Ash süpürgesiyle yere vurur ve 0,7 saniyelik bir gecikmenin ardından delici bir şok dalgası gönderir.Ash Süper: Küçük Yardımcılar

“Temizlik için robotik fareler mi? Bu doğru, temas ettiklerinde patlarlar, rakiplere hasar verirler ve Ash’in Öfke seviyesini büyük ölçüde artırırlar.”
Ash, en yakın düşmanı kovalayan ve düşmanın 2 kare yarıçapında hasar veren 5 robot fareyi yere atar.

Ash Gadget: Soğuk Hap

“Öfkeli olsa da, Ash kendini toplamalı. Dolu bir öfke ölçer, bu gadget patlatıldığında 2500 can yeniler – daha az Öfke, daha az iyileşme.”
Etkinleştirildiğinde, Ash’in Öfke çubuğu hangi seviyede olursa olsun doldurulursa, kendini her Öfkeden 833 sağlık, Öfke çubuğu tamamen doluysa toplam 2500 sağlık için iyileştirir. Ancak, bu Gadget’ı kullandıktan sonra tüm Öfkesi sıfırlanacak.

Ash Yıldız Gücü: İlk Bash

“Saldırı yükü doluyken bir rakibe vurduğunda Ash daha da sinirlenir. Öfkesi %100 artar.”
Ash’in tüm cephanesi olduğunda, bir dahaki sefere bir düşmana saldırdığında, Öfke çubuğunu normalden iki kat daha fazla şarj eder.

Brawl stars Ash nasıl oynanır?

Brawl stars oyununa 8. sezon 37.222 sürümü ile Ash karakteri geldi. Ash oynarken yapmanız gereken en önemli şey Rage barını doldurmaktır. Ash, Öfke çubuğu düşükken saldırısıyla orta düzeyde, Süper gücüyle hasar verir, ancak Öfke çubuğu doluysa tam hasarı alınabilir. Bu nedenle, Nulls Brawl Ash yakın mesafeli bir Kavgacı olduğundan, düşmanları pusuya düşürmeye veya Hiddet çubuğunu şarj etmek için hasar almaya çalışın. Hasar alırken bunu kapalı alanlarda yaptığınızdan emin olun, böylece Öfke çubuğunu bir kez şarj ettikten sonra engellerin arkasına geçebilir ve iyileşebilirsiniz, ancak Öfkenizin tükenmemesi için aşırıya kaçmayın.

Nulls Brawl Elmas Hilesi Apk İndir 54.298

Nulls Brawl Elmas Hilesi Apk İndir 39.99 Nulls Brawl yeni sürümü 21.08.2021 tarihinde saat 18:00’da yayınlanan Brawl Talk ile duyuruldu. Nulls Brawl...

Ash’in Süper’i bir şekilde Tick’in Süper’i gibi davranabilir. Sıçanların sağlığı düşüktür, bu nedenle en iyisi, onları farelere saldırmaya ve iyileşmelerini engellerken aynı zamanda cephanelerini boşa harcamaya veya fareleri bir düşmanı çevreleyecek şekilde yerleştirmeye zorladığı için sağlığı düşük düşmanlara karşı kullanılır, böylece birden fazla fare garanti edilir vurmak. Birden fazla varlığı vurabilen saldırılara sahip Kavgacıların farkında olun.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Emrullah3 yıl önce
 • Çok güzel oyun

Sıradaki içerik:

Top Eleven 2021 Apk Mod İndir 11.16

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478