Brawl Stars Kasım 2021 Brawl Talk Kulüp Ligi

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars Kasım 2021 Brawl Talk Kulüp Ligi

Brawl Stars şimdi Kasım 2021 ayı için Brawl Talk’u sergiledi. Bu, Brawl Pass’ın Nulls Brawl Alpha 9. Sezon için bir sezon ortası güncellemedir. Güncelleme, çok beklenen Brawl Stars Kulüp Ligi, Gears, yeni görünümler ve çok daha fazlasını getiriyor. Savaşlar Hollywood temalı Brawlywood ortamında yer almaya devam edecek. Bu yazımızda gelecek sezon için yapılan tüm duyurulara göz atacağız.İlk olarak Eylül ayında düzenlenen Brawl Talk’ta lansmanı yapılan Club League, nihayet Kasım ayında oyuna geliyor. Bunlar, kulüplerin daha iyi ödüller talep etmek için bir merdiven sisteminde ilerlemek için savaştığı diğer Supercell oyunları, Clash of Clans ve Clash Royale’deki Klan Savaşlarına benzer. Kademeler, Bronze I’den Masters’a kadar Power League ile aynıdır. İlk sezon için tüm kulüpler Bronz I’de olacak.

Her Kulüp Sezonu toplam 7 gün sürer ve aynı bölgeden 8 kulüp Kulüp Puanları için çalışır. Eşleştirme, aynı kademeye ait kulüpler için otomatik olarak gerçekleşir. Club League’in ilk sezonu 24 Kasım 2021’de başlıyor.

Oyuncular Çarşamba, Cuma ve Pazar olmak üzere üç gün yarışacaklar. Her savaş gününde, oyuncular Standart maç veya Güç maçı (Rekabetçi Maç) oynayabilir, oyun modlarından herhangi birine katılmak için bilet gerekir. Biletler, daha önce Robo Rumble gibi hafta sonu etkinlikleri için kullanılan para birimi olan Brawl Stars’a geri dönüyor. Artık Kulüp Ligi için kullanılacak. Her maç günü oyunculara 4 bilet verilecek ve mağazadan 4 ek bilet satın alınabilecek.Standart Maç

Adından da anlaşılacağı gibi bu mod, merdivende oynanan normal bir maç gibi çalışır. Bir maç günü boyunca, sabit bir oyun modu ve harita rotasyonda olacak. Oyuncular 1 bilet değiştirerek maça girebilirler.

Güç Maçı

Bu maç, Power League gibi seçimler ve yasaklar içeren bir draft modunda oynanacak. Güç maçı oynamak biletlerin iki katına mal olacak ama karşılığında ek Kulüp kupaları kazandıracak.

Gears

Oyuna daha fazla derinlik ve karmaşıklık eklemek için Brawler’ın kiti artık Gears adlı yeni öğelerle donatılacak. Her kavgacı aynı anda iki vitesi donatabilir. Oyuna eklenen iki yeni güç seviyesinde her birinin kilidi açılacak. Kavgacılara pasif yetenekler sağlarlar ve bu da kavgacıları kişiselleştirme yeteneği ekler.

Onları donatmak için dişlilerin işlenmesi gerekir. Teçhizat yapmak için oyuncuların her ikisi de Brawl kutularından elde edilen Teçhizat jetonlarına ve Teçhizat hurdasına ihtiyacı vardır. Her dişli bir kavgacıya bağlıdır. Bu, oyuncuların bir teçhizat yapmak için yeterli teçhizat hurdası ve teçhizat jetonu elde ettiklerinde, o teçhizatı sadece bir kavgacının kullanabilecekleri anlamına gelir. Şu anda oyuna 5 Gears ekleniyor.

 • Hız: Çalılardaki hareket hızını %15 arttırır.
 • Kalkan: Sarf malzemesi olarak fazladan 300 can verir. Kalkan, dövüşçü tam sağlıktayken saniyede 50 HP yeniler.
 • Hasar: HP %50’nin altındayken kavgacı istatistiklerine %10 ek hasar eklenir.
 • Direnç: Sersemletme süresini ve yavaşlatma etkinliğini %25 azaltır.
 • Sağlık: Brawler, hareketsizken saniyede 100 HP yeniler.
 • Her Gears Seviye 3’e yükseltilebilir.

Kostümler

Oyuna, Kulüp Liglerinden elde edilen Kulüp jetonlarından satın alınabilen üç yeni görünüm ekleniyor. Gelecek olan skinler:

 • Patates Squaek
 • Küflü Mike
 • Tavuk RicoBrawl Stars Dünya Finalleri

Brawl Stars Dünya Finalleri 26 Kasım – 28 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında yapılacak. Oyuncular ücretsiz olarak altın, powerpoints, özel iğneler ve Cat Burglar Jessie gibi ödüller kazanma şansına sahipler. Oyuncuların yapması gereken tek şey, oynanmakta olan oyunlar için bir maçın set galiplerini tahmin etmektir. Bununla ilgili daha fazla ayrıntı, Brawl Stars Esports oyunlarında finallerin başlamasından bir hafta önce açıklanacak.

Dünya Finalleri gerçekleşeceğinden ve kavgacılarla kurcalamak metayı değiştirebileceğinden bu güncellemeyle herhangi bir denge değişikliği gelmiyor. Dünya Finalleri sırasında düzenlenen maçlarda dişliler ve yeni güç seviyeleri de kullanılmayacak. Brawl Talk, Brawlidays’in Brawl Stars yıldönümünü kutlamak için Aralık ayında geri dönecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Desteklenmeyen Bilgisayara Windows 11 Nasıl Yüklenir?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478