Brawl Karakterleri: Crow Karakteri Tüm Özellikler

Brawl Stars Karakterleri Crow
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Karakterleri: Crow Karakteri Tüm Özellikler

Crow’a sahip olan şanslı birkaç kişiden biri misiniz? Bugün, ikinci efsanevi için bir rehberden geçecek ve en iyi nerede olduğunu ve nelerin düzeltilmesi gerekebileceğini inceleyeceğiz. Beğeneceğinizi umuyoruz! Brawl Karakterleri Crow ile ilgili herşey;

 • Açıklama: “Bu esrarengiz yaratık bir gün kasabada ortaya çıktı. Hiç kimse tüylerini karıştırmaya cesaret edemiyor – artık değil. “
 • Tür: Menzilli
 • Sağlık: 600
 • Hız: Saniyede 2.8 Fayans
 • Aralık: 8.5 Fayans
 • Dış Görünümler: Beyaz Karga
 • Nadirlik: Efsanevi
 • Birincil Saldırı: Karga, her biri 60 hasar veren üçlü bir zehirli hançer tehdidi fırlatır. Bu bıçaklar tarafından yakalanan düşmanlar zamanla hasar alır.
 • Süper: Karga, hem kalkışta hem de inişte etrafına zehirli bir hançer halkası fırlatarak gökyüzüne çıkıyor. Her hançer 60 hasar verir.Crow Güçlü Yönleri

 • Mortis hariç diğer tüm kavgacılardan daha hızlı
 • Uzun mesafe
 • Süper’ini kullanırken kısa bir süre için yenilmez
 • Büyük Kiter
 • DoT (rakiplerin sağlığını yenilemesi daha zordur)
 • Şarj etmesi kolay

Crow Zayıf yönler

 • Underwhelming Super (yeterince hasar vermez ve bir duvarın arkasında durarak bir şekilde kolayca önlenebilir)
 • Genel olarak nispeten düşük hasar

Nulls Brawl Apk Son Sürüm Godzilla İndir 55.228

Nulls Brawl Apk Son Sürüm Godzilla İndir 55.228 Brawl Talk 2024 Mart güncellemesi! Yeni Nulls Brawl Apk ile yeni brawlerlar Rumble ormanı...

Brawl Karakterleri: Crow Stratejiler

Bu biraz şaşırtıcı gelebilir, ancak Crow aslında Showdown’da oldukça iyi. Şimdi, düşük hasar verimi ve nispeten düşük sağlığı nedeniyle korkunç bir aday gibi görünebilir, ancak durum böyle değil. Evet, Crow’un bir can sıkıntısı olması gerekiyor ve sadece bu, ancak bu Showdown’da oldukça iyi çalışıyor.

Birincisi, ben dahil birçok insan Crow’u hafife alıyor. Yani, onun kilidini açana kadar. Şu anda onunla 188 Kupa’dayım ve nadiren birinci olmanıza rağmen her maçta sürekli olarak İlk 4 sırada yer almanın oldukça kolay olduğunu gördüm. Aslında, daha hızlı ittiğim tek kavgacılar El Primo, Shelly & Bull’du.

Birçoğu Crow’u C Tier’e koysa da, buna katılmıyorum. Onun en iyi aday olduğunu söylemiyorum, daha ziyade saygın biri. Brawl Crow’un Showdown’da fakir olmamasının ana nedenlerinden biri hızıdır. Diğer kavgacılardan Mortis’in kabul ettiğinden daha hızlı gidebilmesi çok büyük. Bir Shelly’den kaç kez kaçarak onlardan kaçabildiğimi ifade edemem – örneğin Dynamike veya Barley ile yapılması çok zor bir şey.

Crow’un Showdown için iyi bir seçenek olmasının bir başka nedeni de takım çalışmasıdır. Evet, ekip oluşturma. A ve B Seviye dövüşçülerin çoğu Crow’la takım olma eğilimindedir çünkü onun ezici olduğunu düşünürler ve bir tehdit olabileceği olasılığını reddederler. Süper gücü zayıf olsa da, Birincil Saldırısı kesinlikle değildir. Vurulduklarında onları alt etmek için bunu kendi yararınıza kullanabilirsiniz ve çoğu zaman bunun geldiğini göremezler.

Brawl Crow Nasıl Oynanır?

Crow’un menzili ayrıca Showdown’da büyük bir rol oynar. Feast of Famine gibi haritalar için Crow’un hançerleri, özellikle El Primo, Bull ve Shelly için büyük bir tehdittir. Sayısız kez 1v1 karşılaşmasında bir Bull’u sadece mesafemi koruyarak ve onları yavaşça kaldırarak yendim.

Dahası, Crow’s DoT birçok durumda oldukça etkilidir. Rakipleriniz, sizin zehiriniz yüzünden sağlıklarını kaybetmeye devam ettiklerinde, sağlıklarını yenilemek umuduyla kaçma eğilimindedirler. Buradaki püf noktası, maçta bir Shelly, Colt veya gerçekten herhangi biri için onları bitirmek için fırsatlar yaratan birçok başka oyuncu olması.

Son olarak, Crow’s Super da bazen oldukça kullanışlıdır. Birincisi, Süper’inin şarj edilmesi ÇOK kolay, bu yüzden size saldıran bir Boğa görürseniz veya bir El Primo tarafından tuzağa düşürülürseniz, havaya uçarak ve geçici olarak yenilmez hale gelerek kaçabilirsiniz. Bu, 700’den az sağlık Savaşçısı ile takım oluştururken oldukça kullanışlıdır ve bir Shelly Süper’i hepiniz üzerinde kullanır.

Brawl En iyi taktikler Crow

Shelly, takım kurduğunuz kişileri seçerken, uçup gidebilir ve kendinize birkaç kupa kurtarabilirsiniz. Bunun yararlı olduğu başka bir senaryo, zehirin neredeyse tüm arenayı kapsadığı ve örneğin bir Shelly ve Bull ile dar bir alanda olduğunuz zamandır. İşler bu kadar yaklaştığında, artık kimse takım olmaz ve ikisi birbirinize ve size ateş etmeye başlayacak. Diğer dövüşçülerin sağlığı nispeten düşük olduğunda, bu, birkaç saniye daha hayatta kalmak için Süper’i etkinleştirdiğiniz zamandır.

Basitçe söylemek gerekirse, Crow’un parladığı yer burası değil. Kalabalık kontrolü nedeniyle sadece savunmada faydalıdır, ancak bunun dışında pek iyi değildir. Savunmada, ana işiniz düşman kavgacılarını güvenliğinizden uzak tutmaktır, bu yüzden onlardan güvenli bir mesafe uzak durun ve onları yavaş yavaş ortadan kaldırın. Ancak, menzilinizi aşabilecekleri için Colt ve Ricochet’e dikkat etmelisiniz.

Saldırıya gelince, Crow hiç iyi değil. Kasaya zarar vermeye çalışırken, ani hasar verebilecek bir şey istersiniz; Crow’un gerçekten sahip olmadığı bir şey. Ancak bu iyi, çünkü her dövüşçü her role ve haritaya sığamaz. Karga, Heist’te saldırıya geçmek için tasarlanmamıştır.

Karga ayrıca, tonlarca çalı olmayan tüm Bounty haritalarında bir avantaja sahiptir. Bunlara Lahana Yaması, Star Gulch, Kayan Yıldız ve Tapınak Harabeleri dahildir. Crow’u bu haritalarda kullanırken temel strateji, rakiplerinizi sürekli olarak üssüne veya duvarlara doğru bastırmaktır. Zehirli hançerleri, düşman kavgacılarının ilerlemeyi iki kez düşünmesini sağlar. Bununla birlikte, çok fazla çim içeren diğer tüm haritalarda, El Primo, Shelly ve Bull gibi tanklar ve ağır vurucular size gizlice yaklaşabileceğinden Crow o kadar etkili değildir.

Brawl Crow Tüm Özellikleri

Crow’un parladığı bir alan, kalabalık kontrolüdür. Ve konu Gem Grab olduğunda her şey budur. Merkezin kontrolüne sahip olmak, kazananı sık sık belirleyen şeydir, bu yüzden Crow harika bir seçenektir. DoT’u, düşmanları duvarlarının arkasına saklanmaya ve geri çekilmeye zorlayarak takım arkadaşlarınızın merkezin kontrolünü ele geçirmesine olanak tanır.

Crow aynı zamanda çok sayıda cevheri olan bir rakibi kovalamada da oldukça etkilidir. Crow, hızlı hızı sayesinde düşmanların sağlığını yakalayabilir ve parçalayabilir. Ancak, düşük sağlığı nedeniyle bu her zaman işe yaramıyor.

Ancak genellikle işe yarayan şey Crow’s Super’dir. Geri sayım başladığında ve oyunların çoğuna sahip olduğunuzda, üssünüzde köşeye sıkışmak dünyanın sonu değil. Super’inizi her zaman biraz kaçmak için kullanabilir veya geri sayımın son 3 saniyesinde hayatta kalabilirsiniz. Kaçmak için hızınız da önemlidir. Bu özelliklerin her ikisi de Crow’u Gem Grab’da gerçekten iyi bir seçenek yapıyor, ancak en iyisi değil.

Örneğin, Poco, çoğu kavgacı ile iyi bir sinerji oluşturma ve onları iyileştirme yeteneği nedeniyle gerçekten iyidir. Mortis de olağanüstüdür ve Jessie’nin Tareti ve Nita’nın Ayısı rakibi üzerinde bazı hançerlerden çok daha fazla baskı yapar.

Brawl Crow Yükseltme Öncelikleri

Saldırı – Crow’un ana rolü, baş belası olmak ve düşmanı yavaş yavaş parçalamaktır. Uzun süreli savaşlardaki gücü nedeniyle, saldırı zamanla daha fazla hasar vermek için birinci öncelik olmalıdır.
Sağlık – Daha fazla sağlıklı olmak asla kötü bir şey değildir. Daha fazla atışa dayanmanıza izin verir ve düşmanınızı sizi öldürmek için daha fazla zaman harcamaya zorlar.
Süper – Bu, Crow’un süper gücünün ne kadar yetersiz olabileceğine bağlı olarak, en son yükselttiğiniz şey olmalıdır. Kalkışta ve inişte attığı hançerlerin çoğu hedefini ıskalıyor veya herhangi bir şekilde zar zor hasar veriyor. Onun Süper’i sadece bir kaçış mekanizması olarak kullanılır, bu da onu oyundaki en kötü süper değilse de biri yapar.

Brawl Sonuç

Genel değerlendirmeye bakılırsa, Crow’un bir güçlendirmeye ihtiyacı olduğu açıktır. Çoğu oyuncu onun yerine diğer dövüşçüleri seçecektir çünkü daha fazla hasar verebilirler ve genellikle daha fazla sağlıkları olur. Şu anda Crow çok zayıf. Evet, bazı durumlarda gerçekten iyi ve çok sinir bozucu olabilir, ancak bu genellikle olmaz. Bence Crow için meraklıları düşünürken, Supercell, Crow’un uzmanlığına çok fazla odaklanmalı – bir baş belası. Bu, Crow’u çok benzersiz ve yine de zorlu bir rakip yapacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Reface Pro [Full Sürüm] Mod APK 1.5.3

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478