Brawl Karakterleri: Byron Karakteri Tüm Özellikler

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Karakterleri: Byron Karakteri Tüm Özellikler

“Byron güçlü ilaçlarla uğraşıyor ama ona asla yılan yağı satıcısı deme!” Byron, düşük hasar potansiyeli ve sağlığı olan, ancak ekibine büyük miktarda fayda sağlayabilen bir Efsanevi Savaşçıdır. Saldırısı tek bir uzun menzilli dart fırlatır ve düşmanlara isabet ettiğinde zamanla az miktarda hasar verir, ancak bir takım arkadaşına isabet ederse zamanla bir iyileştirme uygular. Süper’i yere sıçrayan, düşmanlara hasar veren ve çarpma anında yarıçap içindeki takım arkadaşlarını iyileştiren bir şişe sıvı fırlatır. Shot in the Arm adlı Gadget’ı, kısa bir süreliğine iyileşmesine izin verirken bir çubuk cephane tüketir. Yıldız Gücü Malaise, Süper’i tarafından vurulursa düşmanlar için olası tüm iyileştirme etkilerini anlık olarak azaltır. Brawl  Karakterleri Byron ile ilgili diğer özellikler aşağıda paylaştık.


Brawl Karakterleri: Byron Özellikleri

 • Saldırı: Dikkatli Doz”Hem rakipleri hem de dostları vurabilen uzun menzilli bir dart atıyor. Rakipler zamanla hasar alacak ve dostlar zamanla iyileşecek.”
  Byron, düşmanlara 2 saniyenin üzerinde zamanla hasar veren ve toplamda 3 vuruş yapan 10 taş menzilli tek bir mermi fırlatır. Ancak, mermi dost bir Kavgacıya çarparsa, bunun yerine takım arkadaşını zamanla iyileştirecek ve bir düşmana vereceği kadar hasar miktarını iyileştirecektir. Saldırı ve iyileştirme etkileri, Crow’un aksine istiflenecek, bu da aynı düşmana veya takım arkadaşına birden çok kez saldırmanın hasar veya iyileştirme miktarına katkıda bulunacağı anlamına geliyor. Byron, 0,5 saniyelik çok yavaş bir saldırı soğuma süresine sahiptir, ancak hızlı bir yeniden doldurma hızına sahiptir.
 • Süper: Tam Tedavi “Dostları iyileştiren ve rakiplere zarar veren bir şişe fırlatır.” Byron, hem kendisini hem de müttefikleri iyileştirecek ve yere çarptığında 2,67 kare yarıçapındaki düşmanlara hasar verecek, duvarların üzerine fırlatılabilen bir şişe tutuyor. Saldırısı gibi, bu da Süper’ine yalnızca bir düşmana zarar verirse şarj olur.
 • Gadget: Koldan Vuruldu “Byron kendini 3 saniye boyunca saniyede 800 iyileştirmek için atışlarından birini kullanıyor.” Byron kendini 3 saniyeliğine saniyede 800 sağlık iyileştirirken bir cephane tüketerek toplam 2400 sağlık iyileştirir. Bu Gadget’ı kullanmanın sıradan bir saldırısı gibi kabaca 0,5 saniye sürdüğünü unutmayın.
 • Yıldız Gücü: Halsizlik “Byron’s Super ayrıca rakiplerin sonraki 9 saniye boyunca herhangi bir kaynaktan% 50 daha az iyileştirme almasına neden olacak.” Bu Yıldız Gücü ile, Byron’s Super, 9 saniye boyunca düşmanların tüm iyileştirme kaynaklarını yarıya indirir. Bu, Gadget’lardan, Yıldız Güçlerinden, Süperlerden, saldırılardan, kendi kendini yenileyen iyileştirme ve diğer iyileştirme etkilerinden gelen iyileştirmeyi etkileyecektir.

Nulls Brawl Apk Son Sürüm Godzilla İndir 55.228

Nulls Brawl Apk Son Sürüm Godzilla İndir 55.228 Brawl Talk 2024 Mart güncellemesi! Yeni Nulls Brawl Apk ile yeni brawlerlar Rumble ormanı...

Brawl Byron İpuçları

 • Byron çok düşük anlık hasar potansiyeline sahiptir ve Crow’a benzer şekilde oynanmalıdır. Brawl Byron Maksimum değer için düşmanın her zaman zehirlendiğinden emin olun. Bu, iyileşme yeteneklerini devre dışı bırakır.
 • Byron’s Super, iki veya daha fazla Brawlers yan yana olduğunda kullanılmalıdır. Bu, takım arkadaşlarının veya kendisinin kontrolü yeniden kazanmasını sağlarken değerini ikiye katlayabilir.
 • Byron’s Super’i bir düşman üzerinde yakın mesafeden kullanmak, hem düşmana zarar verdiğiniz hem de kendinizi iyileştirdiğiniz için onun değerini artırabilir.
 • Byron çok fazla hasar verebilir, ancak tutarlı bir şekilde değil ve sağlığı düşük, bu yüzden hayatta kalmak için rakiplerle mesafenizi koruyun.
 • Saldırıları da iyileşebileceğinden, Solo Showdown’da bu yeteneği kullanamayacağı için takım modlarında daha etkili olacaktır.
 • Byron’ın uzun menzili ve iyileştirme yetenekleri onu Bounty’de büyük bir varlık haline getiriyor.
 • Byron’un otomatik nişan alma özelliği, yalnızca menzilde kutu veya düşman olmadığında takım arkadaşlarını hedefler ve otomatik nişan, düşmanları takım arkadaşlarına göre önceliklendirir.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Brawl Karakterleri: Lou Karakteri Tüm Özellikler

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478