Nulls Brawl Colonel Ruffs (Albay Ruffs)

Brawl Stars Colonel Ruffs
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 4

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 2

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

Nulls Brawl Colonel Ruffs (Albay Ruffs)

“Brawl  Colonel Ruffs, duvarlardan seken iki lazer atışı yapıyor. Süper yeteneği, düşme bölgesindeki düşmanlara hasar verebilen ve ekibinizin kullanması için bir güç bırakan bir tedarik düşüşü.” Colonel Ruffs, Sezon 5 Brawl Pass’te bir Seviye 30 ödülü olarak açılabilen veya öne çıkan sezonunda Seviye 30’dan sonra kutulardan açılabilen bir Kromatik Savaşçıdır. Orta derecede hasarı var ancak hızlı bir yeniden doldurma hızı ve düşük bir bekleme süresi var. Ana saldırısı, ayrı ayrı hasar verebilen ve duvarlardan sekebilen iki lazer atışı yapar. Süper yeteneği, düşmanlara hasar veren ve yere güç veren bir ikmal düşüşü çağırır. Bu güçlendirmeyi almak müttefik hasarını ve maksimum sağlığı artırır. Gadget’ı Take Cover, delici olmayan düşman ateşini engelleyen üç kum torbası üretir. Yıldız Gücü, Hava Üstünlüğü, Süper’inin duvarları kırmasına ve Süper’in daha fazla hasar vermesini sağlar.

Colonel Ruffs Saldırı: Çift Namlu Lazer

“Ruffs’ın ikiz lazeri duvarlardan defalarca seker. Siperin arkasındaki düşmanları vurabilirler.”

Albay Ruffs, birbirine paralel olarak aynı anda iki lazer ateşler. Rico’nun saldırısına benzer şekilde, duvarlardan üç kata kadar sekerek menzillerini 1 kare artırabilirler. Lazerlerden ikisi aynı düşman dövüşçüsüne isabet ederse, daha fazla hasar verir.

Colonel Ruffs Süper: Arz Bırakma

“Ruffs, iniş alanındaki düşmanlara hasar verebilecek ve dost kavgacıların alması için bir güç artırma bırakabilecek bir tedarik düşüşünü çağırıyor. Güç artışı sağlığı ve hasarı arttırıyor. İstiflenmiyor ve öldüğünde kayboluyor.”

Albay Ruffs, kısa bir saniyelik gecikmeden sonra bir tedarik düşüşü başlatan bir işaret fırlatır. Bir gösterge, yere çarptığında düşmanlara hasar veren ve onları geri savuran saldırının etki alanını gösterir. Küçük bir rozet, Albay Ruffs ve müttefiklerinin alabileceği, saldırı hasarlarını% 20 ve maksimum sağlıklarını 700 can artıran (bu süreçte onları 700 sağlık iyileştirir) sınırsız bir süre için belirir. Güçlendirme kullanan dövüşçüler pembemsi bir tonda parlayacak. Bu güçlendirmeler, diğer güçlendirmelerle birlikte birikir, ancak birden fazla güçlendirici alınamaz. Bu aynı zamanda Brawlers’ın iyileştirici saldırılarla veya Supers’larla (Poco veya Byron gibi) iyileştirme gücünü artıracaktır. Bu güçlendirmeler, mağlup olduklarında veya Brawl Ball’da gol atıldığında kaybolur. Not: Bu, Yıldız Güçlerini veya Brock’s Incendiary gibi Gadget’ları etkilemez.

Colonel Ruffs Gadget: Siper Al

“Ruffs kendini örtmek için 3 kum torbası atıyor. Her birinin 2000 sağlığı var.”

Albay Ruffs, etrafında bir üçgen şeklinde 2000 cana sahip üç hareketsiz kum torbası çıkarır. Delici olmayan dar düşman ateşini engellerler, ancak diğer hedefler gibi delici saldırılar bunlardan geçebilir. Otomatik nişan alma, kum torbalarına öncelik vermez.

Nulls Brawl Apk Charlie Son Sürüm İndir 52.183

Nulls Brawl Apk Charlie Son Sürüm İndir 52.183 Brawl Talk 2023 Ekim güncellemesi! Yeni Nulls Brawl Apk ile yeni brawlerlar Rumble ormanı...

Colonel Ruffs Yıldız Gücü: Hava Üstünlüğü

Brawl Ruffs’un Süper’i artık isabet alan düşmanlara fazladan 1000 hasar veriyor ve Süper’inin duvarları ve çalıları yok etmesine izin veriyor.

Colonel Ruffs İpuçları

Ruffs’un Süper’ini hedeflerken, müttefiklerin oldukça kolay bir şekilde destek alabileceği ve düşmanların geri püskürtülebileceği bir yerin yakınına nişan almaya çalışın. İlk desteğinizi aldıktan sonra Showdown’da bu büyük ölçüde göz ardı edilebilir.

Güçlendirmeden anında iyileşme, sağlığı düşük Kavgacılara bir miktar koruma sağlar. Söz konusu takım arkadaşı siper arkasında değilse, yeniden ortaya çıktıklarında veya yaptıklarında bir güç artışını kaydetmek daha etkilidir.

Ruffs ‘Super, Star Power Air Superiority ile duvarları kırabilir, bu da kavga topu oynarken engelleri aşmak için çok yararlı olabilir.
Duvarlardan sekerken Rico’nun saldırıları kadar faydalı olan Ruff Saldırıları, birçok duvarı olan haritalarda oynarken kullanışlı olabilir.

Süper gücü, Tedarik Düşüşü, tıpkı Showdown Haritalarındaki Güç Küpleri gibi çalıştığı için, hem süper hem de saldırı için% 20 doğrudan Hasar Takviyesi ve 700 Darbe Puanı Sağlık Takviyesi sağlayabildiğinden faydalı olabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

PortraitAI Pro Mod APK 1.3.6 Full İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478