Apex Legends Mobile Apk

Apex Legends Mobile Mod Apk İndir 1.3.672.556

Apex Legends Mobile Apk ile hayatın herkes için en önemli şey olduğu son derece yoğun savaşlara katılın ve En güçlü oyuncu olduğunuzu dünyaya kanıtlayalım.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu 87 Mb
 • ÜreticiELECTRONIC ARTS
 • İşletim Sistemi Android, iOS

Apex Legends Mobile Mod Apk İndir 1.3.672.556

Apex Legends Mobile, bugün piyasada bulunan çok benzersiz ve ilginç bir aksiyon nişancı oyunudur. Bu oyun deneyimine katılırken tüm oyuncular kahramanlar gibi yaşayacak ve gerçek bir efsane gibi oynayacak. Bu, birinci şahıs ve üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Ayrıca, savaş alanlarında benzersiz dövüş taktikleri yaratmanızın da faydası olacaktır. Tüm oyuncular, hayatın herkes için en önemli şey olduğu son derece yoğun savaşlara katılacak. En güçlü oyuncu olduğunuzu dünyaya kanıtlayalım. Apex Legends Mobile Apk indir ve oyna.

Şu anda Apex Legends Mobile, sınırlı sayıda oyuncuyla birçok farklı sürümde test ediliyor. Bu nedenle, bu oyun testine katılan birkaç oyuncudan biri olduğunuz için şanslısınız. Bu oyun platformundaki ilk oyunculardan biri olma şansı için şimdi kaydolun. Bu, aynı savaşta birçok oyuncuyu bir araya getiren bir oyundur çünkü rekabet gücü son derece yüksektir. Dünyanın her yerindeki tüm efsaneler birbirleriyle rekabet etmek için arenalara akın ediyor.

Apex Legends Mobile Yükle

Amaç şöhret kazanmak ve çok sayıda değerli servet kazanmaktır. Bu yere katılırken, tüm oyuncular, kanun kaçakları, askerler ve hatta kötü adamlar gibi insanlar da dahil olmak üzere, kadrolarındaki efsaneleri özgürce seçebilirler. Her maçtaki strateji, her oyuncunun başarıya ulaşmasına yardımcı olacak anahtardır. Tarzınıza uygun bir kahraman seçmeniz yardımcı olur. Buradan, oyunun sistemi tarafından sağlanan benzersiz bir arayüz aracılığıyla karakterinizi kolayca özelleştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Tüm oyuncuların savaşlarda hızlı tempo ile yaratıcı bir dövüş zihniyetine sahip olması gerekir. Ayrıca, iki oyuncudan oluşan bir grup oluşturmalı, ardından en güçlü kadroyu oluşturmak için yeteneklerin birleşimine devam etmelisiniz.

Armajet Mod Apk Geri Tepme Hilesi İndir 1.61.6

Armajet Mod Apk Geri Tepme Hilesi İndir 1.61.6 Super Bit Machine tarafından geliştirilen bu oyunun APK dosyasını indirin ve güçlü bir savaşçı...

Bu oyunda diğer 19 takımla karşılaşacaksınız ve bunlar dünyanın her yerinden güçlü takımlar. Karakterin efsanevi yeteneklerini ve becerilerini kavramanız, belirlediğiniz stratejileri etkin bir şekilde uygulamanız gerekiyor. Bu şekilde zorlu ve çetin savaşlarda zafer kazanmak kolay olabilir. Ayrıca, size birçok yeni özellik sunuluyor ve savaşlarda hizmet etmek için stratejiler oluşturmanıza yardımcı olacak. Yukarıdaki faktörlerin hepsini mükemmelleştirebilirseniz, savaşlara kolayca katılabilirsiniz.

Apex Legends Mobile Apk Son Sürüm

Apex Legends, platformlar arası ücretsiz bir takım savaşı battle royale oyunudur. Bunun altında, çeşitli oyunlardan ücretsiz ve çok platformlu yayınlama öğeleri, profesyonel beceri öğeleri ve ekip çalışması öğeleri gördük.

Şaşırtıcı kart tasarımı. Haritada alt bölümlere ayrılmış 17 alanın her birinin kendine has özellikleri vardır. Örneğin, “yoksulların gözyaşları” bölgesi, çeşitli ön ve arka kapıları ve her yöne uzanan yolları ile yoğun bir nüfusa sahiptir. Test, yalnızca elden ele doğruluk için değil, aynı zamanda arazi için de geçerlidir. Düşmanları öldürmek/kaçmak için her türlü sapmada uzmanlık seviyesi.

Bataklık ve şelale üzerinde kaydıraklı teleferik bulunmakta olup, arazi kot farkından dolayı düz bir yüzeyden üç boyutlu bir vadiye dönüşmektedir. Destinasyona hızlı bir şekilde yaklaşmak ve çıkmak için hazır teleferiklerin nasıl kullanıldığına stratejik olarak dikkat edilmelidir. Popüler ganimet bölgeleri söz konusu olduğunda arazi daha karmaşık ve tehlikelidir. Saldırılar her yönden gelebilir ve göğüs göğüse çarpışma yaygındır. Yani savaşın özü, hızlı hareket etmek için silah kullanmak ve düşmanlarınızı yönlendirmek için kayan kürekler kullanmaktır. Çömelme yasaktır.

Haritayı öğrenmenin ve arazide ustalaşmanın APEX Hero oynanışının anahtarı olduğu söylenebilir. Düşmanlara beklenmedik bir şekilde saldırmak için araziden yararlanın ve bunun tersi de geçerlidir. Bu başarı duygusu diğer benzer oyunlarda yaşanamaz.

 • Apex Legends Mobile Mod Apk İndir 1.3.672.556 Oyun Hilesi
 • +Erken Erişim
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478