Angry Birds 2

Angry Birds 2 Apk Para Hileli Son Sürüm İndir 3.18.1

Angry Birds 2 Apk İndir ve (Elmaslar / Enerji / Siyah İnciler) ile sevdiğiniz bu sapanla kuş fırlatma oyununu hileli oynayabilirsiniz  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu 216 Mb
 • ÜreticiRovio Entertainment Corporation
 • İşletim Sistemi Android

Angry Birds 2 Apk Para Hileli Son Sürüm İndir 3.18.1

Angry Birds, tüm zamanların en eğlenceli oyunlarından biridir; birçok farklı platformda ortaya çıktı ve birçok çağın kolayca erişebileceği basit bir oynanışa sahip. Ancak, bu oyun geçmişte kaldı, bu yüzden şimdi yeni bir adla piyasaya geri döndü: Angry Birds 2 Sınırsız Para Mod Apk İndir ve Hilesi mobil dahil tüm platformlar için olan oyuna adım at. Her iki oyunda da domuzcuklar tarafından çalınan yumurtaların kurtarılmasında farklı kişiliklere sahip kuşların yolculuğuna dair benzer bir hikaye var. Yeni oyunla oyuncular, birçok iyileştirme, özellik ve heyecan verici oyun modu ile tamamen yeni bir oyun deneyimi yaşayacak. Sadece bu değil, aynı zamanda oyuncuların boş zamanlarında eğlenmeleri için sonsuz bir yolculukla birlikte eğlencesi de yeni bir seviyeye taşınıyor. Tabii ki, oyuncuların her zaman, her yerde oyunun tadını çıkarabilmesi için oyunun İnternet’e bağlı olması gerekmez.

 • Sonsuz enerji (kullanımda tüketilmez);
 • Oyuna başladıktan sonra sol üstteki yuvarlak butona tıklayarak menü modunu açın, burada sonsuz elmas ve inci yapabilirsiniz (aktif kullanım yasaklanabilir).

Angry Birds 2 Mod Apk Elmas Hilesi

Oyuncu herhangi bir platformda Angry Birds Apk deneyimlediyse, bu oyunun oynanışına erişim daha kolay olacaktır. Angry Birds 2’nin oynanışı önceki oyununa benzer şekilde yapılandırılmıştır, ancak oyunu daha zengin hale getirmek için birçok unsur, benzersiz ve yenilik ekler. Daha da ilginç olan şey, oyuncuların Piggies’e ders vermesi için birçok farklı biyomun yanı sıra odaklanmış seviye oluşturma ile yeni bir yolculuğun tadını çıkaracak olmasıdır. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda farklı oynanışa sahip yeni oyun modları veya oyuncuların birçok çekici ödül alabileceği heyecan verici etkinlikler gibi daha fazla şey de ortaya çıkacak. Bunun yanı sıra, oyun artık oyuncuların profesyoneller tarafından oluşturulan seviyeleri büyük ölçekli ve oyuncuları bekleyen birçok çekici ödülle deneyimledikleri günlük bir meydan okuma unsuru ekleyecek.

Angry Birds 2 Hile Enerji

Çoğu zorlukta, oyuncu, efsanevi sapanı kullanmak ve domuzları kullanarak kaleleri yok etmek için kuşları kullanmak gibi basit bir işleve sahiptir. Domuzcuklar, onları her zaman farklı malzemelerden yapılmış duvarlarda koruyacaktır, ancak oyuncu her duvarın zayıf noktasını belirlerse kolayca yıkılabilir. Sadece bu değil, oyuncular aynı zamanda en doğru atışı elde etmek için gereken mesafenin ve uçuş açısının bir önizlemesini alacak ve ardından sapanı sürükleyip, nişan alıp bırakacak. Daha da etkileyici olan şey, uçuş yörüngelerini farklı kılan, beceri ve form bakımından farklılık gösteren kuşların çeşitliliğidir. Kuşlar uçarken, oyuncular tüm kuşları kullanmadan önce yeteneklerini etkinleştirmek ve tüm domuzları yok etmek için ekrana dokunabilirler.

Angry Birds 2 Son Sürüm Apk

Önceki oyunda, oyuncular hangi kuşu bir meydan okumaya getirebileceklerini seçemiyorlardı ve varsayılan olarak ayarlanacak ve oyuncunun yaratıcılığı test edilecek. Ancak bu oyunla değil, çünkü her meydan okuma için yeni kuşlar donatabilir, yükseltebilir ve toplayabilir. Evet, oyuncuların daha fazla seçeneği olacak ve haritayı ön izleyip daha sonra en kullanışlı stratejiye karar verebildikleri için daha yaratıcı olacaklar. Oyundaki tüm kuşlar kart olarak kabul edilir ve oyuncu yükseltmek için gerekli sayıda kart toplamalıdır. Yükseltme işleminden sonra, uçuş güçleri ve becerileri geliştirilerek, oyuncuların gelecekte kuş takımlarıyla daha da ileri gitmelerine olanak tanıyacak. Tabii ki, bu kuşlar aynı zamanda eğlenceli ve tuhaf kostümlerin yanı sıra oyunu zenginleştiren birçok özel efektle birlikte geliyor.

Angry Birds 2 Taktikler ve İpuçları

Angry Birds 2 Apk, oyunculara olabildiğince çok eğlence getirmek olan tek bir amaç için geliştirildi. Bu nedenle, oyun yalnızca temel oynanışını geliştirmeye odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda oyuncuları eğlendirmek için yeni oyun modları ve etkinlikleri sunar. Etkinlikler, oyunculara keşfetmeleri için çok sayıda kart, kostüm ve birçok yeni şey verecek. Oyuncular basit ve kısa oyunlarla rahatlayabildikleri için çeşitli oyun modları da bir faktördür. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda oyuncuların en yüksek puanı elde etmek için ellerinden gelenin en iyisini yaptıkları ve liderlik tablolarının tepesinde görünmeye çalıştıkları liderlik sistemini de sunuyor.

Angry Birds 2 Hileli Oyna

Angry Birds’ün başarısından sonra, geliştiricinin bir sonraki oyunundan pek çok beklentisi var ve oyunculara keşfedecek ve deneyimleyecek yeni şeyler veriyor. Dahası, oyun aynı zamanda oyuncuların sapan becerilerini geliştirmeleri için yeni bir unsur ekliyor; bu, oyuncuların birbirlerine şiddetle ve arkadaşça meydan okuduğu Arena. Arena’nın kuralları, sıra tabanlı bir mekanizmanın uygulandığı hikaye modundaki zorluklardan farklıdır ve ilk önce rakibin her şeyi yok eden kişi kazanır.

Angry Birds 2’nin geri dönüşü ile oyuncu topluluğunu daha da heyecanlandırdı ve hatta 100 milyondan fazla indirme ile en popüler oyunlardan biri haline geldi. Sadece bu değil, oyun da aktif olarak güncellenir, bu nedenle oyunculara keşfetmeleri ve deneyimlemeleri için sürekli olarak yeni şeyler verir.

Angry Birds özel sürümü herkes tarafından sevilen Angry Birds POP Apk oyununu telefondan fazladan 100 hareket ve sonsuz can ile oynayın.

 • Angry Birds 2 Apk Para Hileli Son Sürüm İndir 3.18.1 Oyun Hilesi
 • +Sınırsız Mücevher
 • +Sınırsız hak
 • +x Puan
 • +Reklamsız
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478