Among US Yeni Haritası

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 4

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 4

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Among US Yeni Haritası İndir

Popüler Among Us oyununa yeni bir harita geleceği kesinleşti. Bu yeni harita, The Skeld, Mira HQ ve Polus’tan sonra oyundaki dördüncü harita olacak. Haber doğrudan oyun yapımcısı Innersloth tarafından duyuruldu. Innersloth, Among Us resmi Twitter hesabı aracılığıyla, Among US Yeni Haritası için küçük bir bölümünü haritada gösteren bir resim parçası içeren bir resim paylaşıldı.

Among US Güncel Haritası nasıl?

Resmin dev bir uçakta olduğu gibi büyük bir kokpiti gösterdiği görülüyor. Ekip arkadaşlarının görevler üzerinde çalıştığı birkaç makine ve ortada bir havalandırma deliği de var. Mevcut üç haritaya bakarsanız, bu yeni haritanın Innersloth tarafından yüklenen  çok daha büyük bir harita olduğu anlaşılıyor.

Among US Uçak Haritası Ne Zaman Gelecek?

Innersloth, geçen Eylül ayından bu yana bu yeni haritanın varlığını duyurdu. O sırada Innersloth, Henry Stickmin oyununun temasına sahip bir mekan ile ilgili bir şey söylememişti. Resim ile Innersloth’un bir önceki resmi açıklaması arasındaki ilişkiden bakıldığında, bu haritanın bir uçak temasını olacağı kesindir. Yeni bir haritanın piyasaya sürülmesiyle, Aramızın popülaritesinin yeniden artması mümkün. Yalnızca geçen Ekim ayında, uygulama araştırma şirketi Sensor Tower aramızdaki indirme sayısının 75 milyon kata ulaştığını belirtildi.

Genel olarak, Innersloth’un bu oyunu Android ve iOS cihazlarda yaklaşık 217 milyon kez indirildi. Bu başarı ile Between Us, Subway Surfers, Join Clash 3D ve Garena Free Fire gibi diğer birkaç popüler mobil oyunu geçmeyi başardı.

Among Us oyununun android versiyonunu Google Play Storeden indirebilirsiniz. Among Us sistem gereksinimlerini sitemizden bakabilirsiniz

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

The Walking Dead Bridge Constructor Android

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478