Among Us Saklambaç Modu İndir

Among Us Saklambaç Modu İndir
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 4

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

Among Us Saklambaç Modu İndir

Among Us Oyunu 2018 yılında piyasaya çıkmıştır. Fakat o zamanlar oyun fazla oynanan bir oyun değildir.2020 yılında Corona hastalığı çıkması nedeniyle herkes eve kapandı ve bir çok popüler olmayan oyun oynandıkça güzel olduğu anlaşılıp oynanmaya başladı. Bu oyunlardan biride Among Us. Oynanmaya başlandıktan sonra herkes tarafından beğenildi ve oyunu oynayan sayısı gün geçtikçe arttı. Bir youtuber oyunun videosunu oynarken çekti ve oyunun yükselmesinde ki ilk adımı atmış oldu. İnternette Among Us ile ilgili çok aranılan konular arasına Among Us Saklambaç Modu İndir konusu girdi. Among Us sevenler Oyunun bu sevilen modu hakkında bilgi almak için ve bu modu indirmek için sitelerde arama yapmaya başladı. Bizler sizlere Among Us Saklambaç Modu hakkında bilgi vereceğiz. Bu modu oynamanız çok basit sadece Ayarlar değiştirilerek oynanan Among Us saklambaç modu nedir, nasıl oynanır gibi konularda paylaşım yağacağız.

Among Us Saklambaç Modu Yükle

Among Us Saklambaç Modu isminden de anlaşılacağı gibi saklanma kelimesinden gelmektedir. Saklanbaç Modunda yapmanız gereken çok kolay saklanmak fakat köşelere saklanmak yasaktır. Saklananlar kimlerdir bunlara biz crewmate diyoruz. Bu kişiler saklanarak görevleri yapmalılardır. Buradaki ana mesele imposterları bulmak değil oyundaki görevleri tamamlamaktır.

Among Us Saklambaç Modu nedir?

Among Us Saklambaç oyun modu Apk oyundaki kişi sayısı en az 6 kişi en fazla 10 kişi olarak belirlenir.Oyunun asıl amacı gibi oyundaki imposterların oyundaki diğer oyuncuları gizliden öldürmesi gerekmektedir ve bu sırada oyunda bulunan bir takım görevlerin yapılması gerekmektedir. Bu Modda tek değişiklik panik masası ve casusları kim olduğuna dair oy verme işleminin bulunmamasıdır. Farkın bu kadar az olmasına rağmen oyunu bu modda oynamanız için bir takım ayarlama yapmanız gerekmektedir.Oyunun normal moddan farklı olan özelliği  imposterın görüş açısı az derecede olmasıdır. Buna karşılık Crewmate elemanları İmposterlara oranla on kat daha fazla görüş alanına sahiptir. Bütün bunları yapmanız için oyun içinde bir takım değişiklikler yapmanız gerekecektir. Gelin bu ayarlara birlikte bakalım.

Among Us Saklambaç Modu Nasıl Oynanır?

Oyunun Saklambaç oyununu oynamak için öncelikle oyun grubunuzda bir kişinin oda kurması gerekmektedir. Bu konunun altında paylaşacağım ayarları yapmanız gerekmektedir.  Oyunu 6 ile 10 kişi arasında başlıyorsunuz ve yalnızca bir kişi imposter olabilecek.

Among Us Saklambaç Modu Ayarları Nasıl?

Bu oyun modu aktif edebilmek için öncelikle bir oda açıp aşağıdaki ayarlamaların aynısınız yapmanız gerekmektedir.

 1. Oyuncu kişi sayısı: 6-10 kişi
 2. Tercih edilen Harita: The Skeld
 3. Emergency Meetings (panik toplantısı): 0
 4. CoolDown: 10-20
 5. Görevler: Common tasks 2, visual tasks 2
 6. Katil görüşü: 0.25x
 7. Crewmate görüş: 5x

Ayarları yukarıdaki gibi yapıp oyunu başlatabilirsiniz.

Among Us Saklambaç Moduna Nasıl Girilir?

Among Us Hileli Mod Apk İndirmek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayın.

Among Us Saklambaç Modu Kuralları Nelerdir?

Her oyun modunda olduğu gibi bu oyun modundada bazı kurallar vardır. Bütün oyuncular kurallara uyarsa oyun daha zevkli olduğunu unutmamalıyız. Şimdi Sizlere Among Us Saklambaç Modu kuralları nelerdir bundan bahsedeceğiz.

 • Imposterlar kesinlikle oyun içinde ventleri kullanmamalı
 • Bütün oyuncular oyun içindeki görevleri tamamlasa dahi oyunu bitirmemeli etrafta gezmeye devam etmelidir. Kesikle köşelere saklanmak yasaktır.
 • Oyundaki bazı alanlar Kapılar, reaktör ve oksijen gibi bu alanlar kesinlikle sabote edilememelidir. Among Us İmposter ise oyunda yalnızca communication bölgesini sabote edebilecektir.
 • Oyun içindeki güvenlik kameralarını kullanarak diğer kişileri izlemek kesinlikle ama kesinlikle yasak olan davranışlardandır.
 • Oyunda raporlama yasaktır. Burada ki temel amaç imposterı bulmak değil Oyun içindeki görevleri bitirmektir.
 • Saklambaç oyunundaki gibi Oyun başladığı zaman imposter 15 saniye beklemektedir. Bu sırada crewmate ler kaçabilecektir.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Exxen Tv Apk İndir [Full Sürüm]

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478