e
sv

Among US Ocak 2021 Güncelleme Notları

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Among Us Ocak 2021 Güncelleme Notları

Innersloth’un en son geliştirici oturumu, tüm oyuncular için yeni Among Us Ocak 2021 güncelleme notlarıyla kapatıldı. Yeni Airship haritası ve oyunun Nintendo Switch ve Xbox gibi platformlara gelişiyle ilgili güncellemeleri içerir. Dahası, halka açık bir yol haritasının yakında piyasaya sürülmesiyle birlikte oyunun Hesapları üzerinde çalışılıyor. Among Us için Ocak 2021 için tüm güncellemelerden bahsedeceğiz.Among Us geliştiriciler, oyunu ellerinden geldiğince iyileştirmek için perde arkasında sessizce çalışıyorlar. Geliştirici Günlüklerine göre, korsanlık, Halka Açık Lobilerde karşılaşılan ve yakında düzeltilmesi gereken önemli bir sorundur. Dahası, yeni harita Airship nihayet son geliştirme aşamalarında.

Among Us Platform Güncellemeleri

Among Us artık Nintendo Switch’te. Oyun aynı zamanda Nintendo eStore’da da zirveye ulaştı. Ayrıca Xbox için yayınlandı ve Xbox Gamepass PC’de çıktı. Son olarak, Among Us, tüm derileri ve evcil hayvanları içeren Hepsi Bir Arada Paketi alabileceğiniz Epic Games Store’da nihayet bulunuyor.

Nintendo Switch’teki bazı hatalar da düzeltildi, sohbette engellenen bazı kelimeler, kontrol cihazıyla kaydırma ve daha fazlası. Kısa süre sonra eklenecek bir özellik olan şu anda kozmetik eşya satın alamıyorsunuz.

Among Us Gelecek Güncellemeler

Bu güncellemeler hazırlık aşamasındadır ve biter bitmez yayınlanır. Gerçek bir çıkış tarihleri yok, ancak geliştiriciler bunu 2021 Ocak ayı sonuna kadar yapacaklarını umuyorlar.

Among Us Hesaplar

Oyuncular çok yakında kendi hesaplarına erişebilecekler. Herkes için hesap sahibi olmanın en büyük avantajı, oyuncuların her seferinde bilgisayar korsanlığından kurtulduklarını bildirebilmenizdir. Ardından, istatistiklerinizi kaydedebilecek ve daha sonra arkadaş ekleyebileceksiniz.

Among US yeni haritası The Airship İndir

Among Us yeni haritası The Airship: indirme linke tıklayabilirsiniz The Game Awards 2020’yi izlerken fark ettiğimiz bir şey de Innersloth’un oyunda herkesi...

Among Us Airship Haritası

Airship haritası neredeyse tamamlanmak üzere. Hangi odaya başlamak istediğinizi seçebilir ve yeni kostümler alırken aynı zamanda merdivenleri inip çıkabilirsiniz. Dahil edilen harita da ücretsiz olacak.

Innersloth’un bağımsız bir geliştirici stüdyosu olduğunu unutmayın. Bu nedenle, güncelleme döngüsü son derece yavaştır. Ancak, bu özelliklerin çoğunun çok yakında kullanıma sunulmasını bekleyebilirsiniz.

Among Us Mod Apk indir 2021

Among Us Mod Menü Apk 2020.11.17 indir Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Among Us oyununun mod son sürümünden bahsedeceğim. Oyunun Linkini yukarıdan indir...

Bu yazımız, Among Us ve Ocak 2021 için gelecekteki güncellemeleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi tamamlıyor. Daha fazla haber için bizi izlemeye devam edin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478