Among us imposter hilesi 2020

Among US Hilesi Son Sürüm
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 2

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

Among us imposter hilesi 2020

Bugün sizlere Among us imposter hilesi 2020 ile ilgili taktikler vereceğiz. Bunlara bi nevi hilede diyebiliriz.

Among Us Nedir Nasıl Oynanır?

Sizlere öncelikle oyun hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Oyun 2018 yılının son aylarında piyasaya sürülmüş olup. Online başlarıyla birlikte oynayabileceğimiz bir oyun türüdür. ilk zamanlar çok tutulmasa da 2020 yılı içerisinde çok oynanan oyunlar içine girmeyi başarmıştır. Oyunun eğlenceli olması nedeniyle büyük bir oyuncu kitlesine sahiptir.

Among US V2020.10.22 Mod APK İndir

Among US V2020.10.22 Mod APK İndir Uzay geminizi kalkışa hazırlanırken gemide arkadaşlarınız ile 4-10 oyuncu olarak oynayın, Fakat gemide bir veya daha...

Oyunda 10 kişilik gruplar halinde girip oyun sonuna kadar hayatta kalmaya çalışmaktadırlar. oyun içerisinde 2 gruba ayrılır oyuncular. fakat oyuncular birbirlerini tanımazlar ve görevlerini yaparak hayatta kalmaya çalışırlar.

Oyunda 2 grup bulunuyor bunlar Impostor ve Crewmate’dir. oyunda imposterların görevi görevleri tamamlayarak crewmateleri öldürmektir. Crewmatelerin görevleri ise aralarındaki imposterları bulmaktır.

Among Us Discord Grubu Türkiye

Oyunun başkalarıyla iletişim halinde olmak ve beraber oynamak için bir discord grubu bulunmaktadır. Kanalda en son 260.000 e yakın oyuncu bulunmaktadır. Eğer sizde Among Us Discord sayfasına katılmak istiyorsanız Buradan kayıt olabilirsiniz.

Among Us Steam ile oynama

Among us oyununu pc de oynamak isteyen kişiler ücretli olarak steamdan oyunu indirip oynayabilmektedirler. telefon versiyonu ücretsiz olup telefondan Among Us oyununu Play Store den indirip oynayabilirsiniz.

Among Us Haritalar

Oyunda 3 farklı harita bulunuyor. bu Her haritada görev yerleri farklı ve farklı stratejiler uygulanmaktadır. Şimdi sizlerle Haritaları ve üzerindeki yerleri paylaşalım.

The Skeld Haritası

Mira HQ

Polus

Among Us Apk nasıl  indirilir ?

Among Us Apk dosyasını Play Storeden yada  Buradan   indirebilirsiniz.

Among us imposter taktikleri

Şimdi size oyundaki imposter olma hilesini ve taktiklerini anlatacağım. İyi bir imposter oyun içinde sahtekarlık yapan demektir. yani rakiplerinizi kandırmanız gerekiyor. Normalde oyuna giren oyunculardan bazıları imposter olarak seçilir. biz bunları oyun esnasında bulmamız gerekiyor. Herkes imposter olmak ve bu şekilde oynamak istiyor. fakat imposter olmak için özel bir hile var mı yada imposter olmak için özel bir taktik ?

Among Us Prop Hunt Apk Kilitler Açık Mod 2020.11.17 İndir

Among Us Prop Hunt Apk Kilitler Açık Mod 2020.11.17 İndir Android’inizde Aramızda oynamanın tamamen farklı bir yolunu deneyimlemek istiyorsanız, o zaman bu...

Oyun içinde imposter seçilme olasılıklarını yükseltecek taktiklerden bahsedeceğim

 • Öncelikler kırmızı rengi seçmeye çalışın. çünkü imposter olma şansı en çok olan renk bu renktir.
 • isminizin ilk 3 harfinin sessiz harf olmasına özen gösterin. çünkü oyun algoritmaları bu şekildeki nickleri imposter yapma ihtimali fazladır.
 • imposter sayısı yüksek olan oyunları tercih edin. bu sayede imposter seçilme ihtimalinizde artacaktır.

İmposter oyunda ne kadar çoksa oyun o kadar keyifli hale geliyor.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur.

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur aşağıdaki yazımızdan görebilirsiniz

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur? Merhaba arkadaşlar, günümüzde Android oyunlar gittikçe gelişmeye devam ediyor. Tabi oyunlar geliştikçe oyunların boyutları...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478