PUBG Lite Nisan Sonunda Kapanıyor mu

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Lite Nisan Sonunda Kapanıyor mu

Ücretsiz oynanabilen PUBG Lite, geliştiricisi Krafton’a göre kapatılıyor. Oyun, Playerunknown’s Battlegrounds’un teknik olarak daha az talepkar bir sürümü olması anlamına geliyordu ve o Ekim ayında Avrupa’ya gelmeden önce 2019’da Türkiye’de beta biçiminde piyasaya sürüldü. PUBG Lite Nisan Sonunda Kapanıyor mu sorusunun cevabı yazımızda.

Kraton, oyunun 29 Nisan’da sona ereceğini belirtiyor. Geliştirici oyunun web sayfasını, oyuncu desteğini şimdiden devre dışı bıraktı ve tüm yeni indirmeleri devre dışı bıraktı. Oyunu yine de oynayabilir ve oyun içi kredilerin kalan kısmını kapatılıncaya kadar normal şekilde harcayabilirsiniz.

Kraton, kapanma için belirli bir neden belirtmiyor, ancak blogunda şu mesajı bıraktı:

“Bizimle birlikte olan şaşırtıcı sayıda PUBG Lite hayranının tutku ve desteği için derinden minnettarız. COVID-19 salgınının yorucu zamanlarında, PUBG Lite’ın hayranlarımıza güvende kalmanın eğlenceli bir yolunu sağladığını umuyoruz. Ne yazık ki, çok tartıştıktan sonra zor bir karar verdik ve yolculuğumuzun sona ermesinin zamanı geldi. PUBG Lite hizmetinin 29 Nisan 2021’de sona ermesinin planlandığını üzülerek bildiriyoruz. ”

PUBG Lite’ın amacı, düşük kaliteli bilgisayarlara sahip oyuncuların Battlegrounds oynamasına izin vermekti. Oyun hiçbir zaman ABD’ye gelmedi, çünkü PUBG Lite, güçlü bilgisayarlara sahip oyuncuların daha az yaygın olduğu bölgeler için tasarlandı. Etrafta dolaşan birkaç PUBG sürümü olduğundan, PUBG Lite’ın, Battlegrounds’un ABD’de hala mevcut olan telefon versiyonu olan PUBG Mobile Lite ile karıştırılmaması gerektiğini açıklığa kavuşturmak gerekir.

PUBG Lite meraya çıkarılırken, franchise bir bütün olarak genişliyor gibi görünüyor. Kraton, kısa süre önce Battlegrounds’un gelecekte uzun yıllar alacak yeni bir ücretsiz oynanabilen mobil versiyonu olan PUBG New State’i ortaya çıkardı. Ayrıca, PUBG evreninde kanonik olarak geçen Dead Space’in yaratıcısı tarafından yönetilen yeni bilim kurgu korku oyunu Callisto Protocol de var. Fortnite, ana akım ilgisi açısından battle royales’ın yüzü olabilir, ancak Battlegrounds kendi başına hala çok popüler ve yakın zamanda herhangi bir zamanda ortadan kalkacağına dair hiçbir işaret göstermiyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Valheim Nedir ve Neden Herkes Oynuyor?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478