e
sv
PicsArt Photo Editor Apk

PicsArt Photo Editor [Full Sürüm] Mod APK 16.2.5

Sosyal medya içeriğinizi hayata geçirmenizi sağlayan hepsi bir arada bir fotoğraf ve video düzenleyicisi PicsArt Photo Editor Apk indirin.
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçe
 • ÜreticiPicsArt
 • İşletim Sistemi AndroidiOS

PicsArt Photo Editor [Full Sürüm] Mod APK 16.2.5

Fotoğraf ve video çekmeyi seviyor musunuz? İçeriğinize yepyeni bir boyut getirmek için PicsArt Photo Editor Apk indirin. PicsArt Photo Editor, çalışmalarınıza yepyeni bir bakış açısı getirmek için fotoğraflarınızı tamamen değiştirmenize olanak tanır.

Fotoğraflar ve videolar için sınıfının en iyisi bir düzenleme yazılımı arıyorsanız, bu kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken bir şeydir. Uygulama, filtrelere, efektlere, etiketlere, düzenleme araçlarına ve daha fazlasına erişmenizi sağlar.

PicsArt Photo Editor 16.2.5 APK Mod özellikleri:

 • Altın üyeliğin kilidi açıldı
 • Tek Paket APK (SAI Gerekmiyor)

Çok fazla fotoğraf ve video çeken biriyseniz, onları arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmadan önce gerçekten ortaya çıkarmak için bir yol isteyeceksiniz. Neredeyse fark edilmeyen basit düzenlemeler yapmaktan, fotoğraflarınızı tamamen elden geçirmeye ve onları daha eğlenceli ve yaratıcı hale getirmeye kadar – çalışmalarınızda daha benzersiz bir şey ortaya çıkarmak için PicsArt‘ı kullanmanın birçok yolu vardır.


PicsArt Apk İndir

Herhangi bir fotoğrafçı size çalışmalarının orijinal resimle bitmediğini söyleyecektir. Bir sahne çekimi yapabilir ve tamamen alçakgönüllü görünmesini sağlayabilirsiniz ve ardından doğru düzenleme çalışmasıyla, bu resmi çok daha benzersiz ve umut verici bir şeye canlandırabilirsiniz.

Bu, Android fotoğrafçılıkla aynıdır. İster özçekimler ister gerçek mobil fotoğrafçılık olsun, fotoğraflarınızı düzenlemenin ve daha ilginç görünmesini sağlamanın bir yolunu istersiniz. Bu, onları profesyonel görünmek için çabaladığınız anlamına gelmek zorunda değil, özçekimlerle veya grup fotoğraflarıyla biraz daha eğlenmek isteyebilirsiniz, çıkartmalar ekleyerek, arka planı değiştirerek, komik sonuçlar için özelliklerinizi genişleterek, veya gölgeleri kaldırmak için parlaklığa biraz dokunarak.

Fotoğraf filtreleri. Bazı filtreler olmadan hiçbir düzenleme uygulaması tamamlanmaz. Fotoğraflarınızı inanılmaz göstermenin basit yolu, üzerlerine düzgün bir filtre uygulamak ve bu süreçte kendinize bir miktar zaman kazandırmaktır. Manuel olarak kullanmak için düzenleme araçlarına sahip olmak harika olsa da, tüm bu yöntemlerin fotoğrafınızı nasıl etkileyeceğini anlamak için fotoğrafçılıkta bir miktar yetkin olmanız gerekir. Filtreler hayatı kolaylaştırır ve PicsArt APK, aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü filtre içerir.

PicsArt Son Sürüm İndir

Video düzenleyici. İnsanlar sosyal medyada giderek daha fazla kısa videolar paylaşıyor – ve orijinal videolar genellikle hakkında çok fazla bilgi vermiyor. Videolarınızı gerçekten canlandırmak ve çok daha ilginç hale getirmek istiyorsanız, bazı temel video düzenleme araçlarına sahip olmak çok kullanışlı olacaktır. PicsArt’taki video düzenleme araçlarını kullanmak için herhangi bir profesyonel bilgiye ihtiyacınız yok – sadece videonuzu yükleyin ve ayarlamalar yapmaya başlayın.

Eskiz efekti. PicsArts’ta resimlerinizde kullanabileceğiniz tonlarca efekt vardır, ancak en yaygın ve ilginç olanlardan biri Sketch efektidir. Bu, bir resim veya selfie çekmenize ve ardından elle çizilmiş bir eskizmiş gibi görünmesini sağlar. Özçekimlerinizi benzersiz ve daha fazla öne çıkarmanın güvenilir ve havalı bir yolu.

PicsArt Gold: Binlerce çıkartma, efekt ve diğer birçok premium özellik istiyorsanız, PicsArt Gold satın alabilirsiniz. Bu, uygulamanın premium sürümüdür ve fotoğraflarınızı ve videolarınızı daha iyi hale getirmek için uzun bir yol kat eder. Bununla birlikte, yalnızca bazı temel özellikleri arıyorsanız aslında gerekli değildir.

TikTok Mod APK Filigransız 17.9.5 Son Sürüm

TikTok Mod APK 17.9.5 Son Sürüm Şarkı söylemeyi, dans etmeyi veya her zaman eğlenmeyi seviyor musun? TikTok APK‘nin TikTok Mod APK Filigransız...

PicsArt Mod APK 2021 – Altın Kilidi Açık

Şu anda içeriğinizin seviyesini yükseltmek istiyorsanız, PicsArt mod APK Photo Editor’ı indirin ve fotoğraflar ve videolar için bir dizi inanılmaz aracın kilidini açın. PicsArt ile içeriğinizi bugün daha ilginç hale getirin.

 

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478