Disney Emoji Blitz Apk

Disney Emoji Blitz Apk Mod Para Hilesi İndir 54.3.0

Disney Emoji Blitz Apk ile zamanınızı farklı seviyelerden geçerek ve oyunda gerekli olan görevleri tamamlayarak geçirin  
Hileli Oyun İndir

76 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Disney Emoji Blitz Apk, oyuncuları Disney karakterlerinin emoji dünyasına çeken bir 3’lü eşleştirme oyunudur. Zamanınızı farklı seviyelerden geçerek ve oyunda gerekli olan görevleri tamamlayarak geçirin. Aynı zamanda oyun, çeşitli emojilerin kilidini açmanıza izin verir. Bu, oyuncuların bu oyundaki motivasyonu olarak görülebilir. Güncel sürümde birçok etkinlik katılımınızı bekliyor.

Disney Emoji Blitz’in güncel versiyonunda oyuncular, Hocu Pocus ve Haunted Mansion gibi heyecan verici Ekim etkinliklerinde yer alacak. Bu iki etkinlik arka arkaya ve bir Cadılar Bayramı temasına sahip. Etkileyici ödüllerin kilidini açmak için farklı seviyelere katılın. Tabii ki, bu sürüm aynı zamanda iki yeni karakter, Billy ve otostopçu hayalet Phineas için emojiler içeriyor. Onları açmak zaman alır.

Bu etkinliğe katılmanın ilginç yanı, çeşitli görevler ve ödüller. Bu yüzden seviyeleri tamamlamaya çalışın ve 3’lü eşleştirme seviyelerinde mümkün olduğunca çok puan alın. Aynı zamanda oyuncular, oyuna katılacakları emojiyi seçerken oyunun sağladığı tavsiye unsurlarına dikkat etmelidir. Elbette önerilen emojileri kullanırsanız daha fazla puan alabilirsiniz.

Disney Emoji Blitz‘e katılın ve eşleşen Disney karakter emojilerini gördüğünüzde heyecanlanın. Bu karakterler birçok insanın çocukluğuyla ilişkilendirilir, bu yüzden kesinlikle herkes oyunu denemek isteyecektir. Bu oyunun oynanışı basittir. 3 veya daha fazla emoji öğesini birleştirerek oyun ekranına katılabilir ve daha fazla puan kazanabilirsiniz.

Disney Emoji Blitz Apk Son Sürüm

1. MOD MENÜSÜ // Android 6 ve sonraki sürümlerde diğer uygulamaların üzerine bindirme/çizme izni vermeyi unutmayın.
2. Ücretsiz Satın Alma Paraları // Taşları kullanarak ücretsiz olarak istediğiniz kadar jeton satın alın
3. Ücretsiz Yaşam Satın Al // Taşları kullanarak ücretsiz olarak istediğin kadar kalp satın al
4. Ücretsiz Satın Alma Kutuları // Madeni para kullanarak istediğiniz kadar kutuyu ücretsiz satın alın
5. Ücretsiz Görev Takasları // Gerekli taşlara sahip olmasanız bile Görevleri değiştirin
6. Bir şey satın almak için gerekli taş miktarına ihtiyacınız yok // sadece 10 cevheriniz varsa, 500 taşa mal olan bir şey satın alabilirsiniz.
7. Eklenen Reklam Yok

Bu tipik bir 3’lü eşleştirme oyunudur, ancak ilginç olan şey, Candy Crush Saga Apk gibi, belirli sayıda tur için herhangi bir özel gereksinimi karşılamanız gerekmemesidir. Oyuncuların dikkat etmesi gereken zor bir faktör, zaman faktörüdür. Aynı zamanda emojiyi belirli bir eşiğe ayarlamak, emojinin enerji çubuğunu doldurur. Bu oyunda sizin için yardımcı karakter olarak görülebilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478