Among Us Sınırlı Bir Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Among Us Sınırlı Bir Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz

Among Us 3 Haziran 2021’e kadar Epic Games Store üzerinden ücretsiz indirilebilecek. Popüler sosyal kesinti oyunu, Epic Games Store’un 20 Mayıs’ta başlayan ve 17 Haziran’a kadar sürecek Mega İndirimi kapsamında ücretsiz olarak sunuluyor. Among Us 2018’de piyasaya sürüldü, ancak geçen yıl koronavirüs kaynaklı pandemi herkesi evlerine hapsettiği için büyük bir popülerlik kazandı. Oyunun geliştiricisi InnerSloth, daha önce oyunun PlayStation 5 ve PlayStation 4 için yakında piyasaya sürüleceğini açıklamıştı.

InnerSloth’un sosyal kesinti oyunu, Mega Satış sırasında Epic Games Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. İndirim kapsamında Epic tarafından her hafta ücretsiz olarak sunulan bir gizem oyunu olacak ve bu hafta kadroda sıra Among Us. Oyun genellikle Rs’de fiyatlandırılır. 119 mağazada.Mega Satış, müşterilere sadece web sitesinde oturum açarak toplanabilecekleri 10 dolarlık bir kupon (Hindistan’da 750 Rs. kupon) sunuyor. Kupon, 14.99 dolardan (kabaca 1.100 Rs.) daha fazla olan herhangi bir oyuna uygulanabilir ve kullanıcıları başka bir kupon için uygun hale getirecektir. Kuponların yanı sıra, Assassins Creed Valhalla, Cyberpunk 2077, Red Dead Redemption 2 ve çok daha fazlası gibi oyunlarda sunulan indirimler var.

Geçen ay, PlayStation ile birlikte InnerSloth, Among Us’ın bu yıl içinde PlayStation 5 ve PlayStation 4’te piyasaya sürüleceğini duyurdu. Sony ayrıca konsollardaki Aramızdaki oyuncuların karakter spriteları için özel bir Ratchet & Clank temalı dış görünüm ve şapka alacaklarını ve Clank’ı ek bir aksesuar olarak alacaklarını da duyurdu.

Among Us, şu anda Android, iOS, Windows ve Nintendo Switch’te mevcut ve yakında Xbox’a eklemeyi planlıyor. Birden fazla platformda mevcut olduğundan, platformlar arası oynamayı destekler.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Wi-Fi Sinyalinizi Güçlendirmenin 10 Yolu

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478